+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad mini (2021)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obal na tablet ako záruka bezpečia

Ak si nekupujete svoj prvý tablet, máte už možno skúsenosť s tým, ako nešťastne sa môžu tieto krehké elektronické zariadenia poškodiť. Napríklad v dôsledku pádov, nárazov, otrasov a vibrácií alebo vyliatej tekutiny, nečistôt alebo sadajúceho prachu. Výnimkou nie je ani vyšmyknutie zariadenia z nešikovných detských ručičiek alebo naopak rozbitie po výskoku domáceho miláčika. Skrátka, ak aj vy hľadáte spôsob, ako svoj tablet ochrániť pred týmito nepríjemnými náhodami, stavte na kvalitné knižkové obaly od etuo.sk. Doprajú vám totiž bezpečie bez kompromisov, a taktiež prvotriedny dizajn doplňujúci váš štýl. Spoľahnúť sa s nimi môžete na kvalitné a trvácne materiály, zachovanie hodnoty zariadenia aj bezpečné používanie v akejkoľvek situácii.   

Výhody knižkových obalov na Apple iPad Mini (2021)

Pre váš tablet Apple iPad Mini (2021) sa knižkový obal stane zaručene veľmi rýchlo ideálnym spoločníkom na každý deň. Tento obal totiž lepšie ako akýkoľvek iný typ puzdra zachytí vaše zariadenie pri pádoch, nárazoch alebo nečakaných udalostiach rovnako ako ho uchráni pred vlhkosťou či prachom a nečistotami. Knižkové obaly na Apple iPad Mini (2021) sa skladajú z vnútornej vrstvy, ktorú tvorí transparentné puzdro pevne obopínajúce tablet tak, aby sa z neho nevyšmyklo a jemná podšívka chrániaca displej pred poškriabaním. Vonkajšia vrstva puzdra potom predstavuje ochrannú ekokožu s efektným dizajnom. Táto syntetická koža je vyrábaná v prostredí rešpektujúcom zvieratá aj životné prostredie, takže je vhodná aj pre vegánov a všetkých, ktorým záleží na udržateľnosti. Vďaka svojmu výklopnému krídlu sa dá obal veľmi jednoducho používať pri sledovaní filmov alebo účasti na videohovoroch ako praktický stojan. Vďaka uzáveru so spoľahlivou magnetickou technológiou máte istotu, že sa puzdro nečakane neotvorí v záťažovej situácii a zariadenie z neho nevypadne. Puzdro sa dá navyše používať aj ako obal na rôzne drobnosti, ako napríklad na platobnú kartu či identifikačný doklad. Obaly na Apple iPad Mini (2021) sú vybavené presnými výrezmi na nabíjací port, bočné tlačidlá zariadenia aj reproduktory, takže neobmedzujú nijaké funkcie vášho tabletu a nemusíte ich z neho dávať nikdy dole.  

Ako si vybrať vhodný dizajn svojho puzdra

Dizajn puzdra je pre mnohých používateľov rovnako dôležitý, ako jeho ochranné prvky. Práve preto by ste si mali vybrať štýl, ktorý vám bude maximálne vyhovovať a dopĺňať váš vkus. Pre minimalistov máme pripravené jednoduché jednofarebné modely, ktoré sú ideálne na používanie v práci, na obchodných jednaniach alebo pri dôležitých udalostiach. Pokiaľ však chcete svojmu životu vdýchnuť trochu farby a svoj obal odlíšiť od davu ďalších modelov, doprajte si niektorý model z kolekcie Wallet Book Design. Nájdete v nej tie najmodernejšie motívy, ktoré ulahodia mužom aj ženám, mladším aj starším ročníkom, cestovateľom, športovcom aj všetkým, ktorí ostávajú v duši mladými. Veľkým hitom aktuálnej sezóny sú napríklad mramorové vzory, pastelové kvetiny, jemné obrázky lesných živočíchov alebo nápadité a vtipné nápisy v rôznych farbách a fontoch. V prípade, že ste skôr fanúšikom abstraktných akvarelových malieb, prídete si taktiež na svoje. No a obľúbenými sa stali aj obaly s vlastnými motívmi, fotografiami a možnosťou vlastnej tvorby.    

Objavte dokonalú prácu aj zábavu s Apple iPad Mini (2021)

  Apple iPad mini 2021 prichádza na trh ako bezkonkurenčný tablet s jednoduchým ovládaním a všestrannosťou sebe vlastnou. Vnútorná 64 GB pamäť spojená s výkonným Apple A15 Bionic čipom vám dopraje krásne plynulý výkon, displej s uhlopriečkou 8,3 palcov poskytne skvelý zážitok zo sledovania filmov, fotiek alebo zbiehania sociálnych sietí a nádherne farebný dizajn dostupný v jemne fialovej, ružovej, šedej aj bielej farbe dodá perfektný štýl. Apple iPad mini 2021 podporuje Apple Pencil 2 novej generácie. Má kvalitnú prednú aj zadnú kameru a funguje na novom a do detailu prepracovanom operačnom systéme iPadOS 15 s novými funkciami.