+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad mini (2019)

Obaly pre Apple iPad mini (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad mini 4, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Mini iPad, maxi ochrana

Možno to poznáte. U iPadov sa, rovnako ako u smartfónov, často stáva, že vám vypadnú z ruky, spadnú na zem či sa poškriabu v taške. Túto situáciu už zažil nejeden z nás a nikto sa v nej necíti komfortne. S tým je teraz koniec! Objavte novú generáciu našich kvalitných knižkových obalov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Apple iPad mini (2019): Odolné kryty podľa vašej fantázie

S knižkovým obalom sa už o svoj iPad mini nemusíte obávať. Vďaka vnútornému silikónovému obalu a vonkajšiemu krytu je zariadenie chránené hneď dva krát. Vnútorná vrstva ho pevne prichytí a dokáže do určitej miery pohlcovať energiu nárazu, vonkajšia vrstva ho zas chráni pred poškriabaním, znehodnotením či nečistotami. Zvnútra majú všetky naše kryty síce jemný šedý materiál, ktorý je k iPadu mierumilovný, ale zvonku sa potom dejú tie naozajstné zázraky. Máte totiž možnosť vybrať si z nepreberného množstva štýlov, ktoré presne doladia váš osobitý vkus. Vyberiete si kryt s futbalovou tematikou, mramorovým či dreveným vzorom? Alebo naopak siahnete po pestrých farbách, kvetinových ornamentoch a vzoroch vyžarujúcich pozitívnu energiu na prvý pohľad? Je to len na vás!

Kompaktné rozmery a šikovná Apple pencil vás presvedčia

Apple iPad mini prešiel od svojho uvedenia na trh množstvom zmien a zdá sa, že mu naozaj prospeli. Každý užívateľ si s ním užije nielen ostrý zvuk vďaka slušným reproduktorom, ale aj veľa tmavých detailov a jednoduchý design zachovávajúci príjemnú prenosnú veľkosť či solídnu konštrukciu. Veľkou výhodou tohto modelu je aj podpora pre prvú generáciu Apple Pencil. S týmto šikovným elektronickým perom môžete veselo podpisovať, maľovať či si vypomáhať pri všetkých bežných funkciách. Výkon tabletu má naviac vďaka čipu A12 Bionic rýchlosť blesku a žiadna hra vás s ním neprekvapí. Ak teda hľadáte krásne štýlové riešenie s dlhou výdržou batérie, rozhodne zvoľte tohto malého pomocníka. Nezabudnite si ho však opatriť kvalitným odolným obalom, ktorý zachová jeho hodnotu po celé roky.