+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad Air (2020)

Obaly pre Apple iPad Air (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad Air (2019), Apple iPad Air 2, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Váš Apple iPad Air si zaslúži dokonalé puzdro

Ak ste investovali do novučičkého Apple iPad Air (2020), mali by ste sa zamyslieť nad jeho ochranou - ideálne ešte predtým, ako si ho donesiete domov. Určite si teda na nákupný zoznam nezabudnite napísať kvalitný obal či puzdro, ktoré tento luxusný tablet ochráni pred škrabancami, ryhami či iným poškodením. Zbytočne by ste tak strácali na hodnote zariadenia a každé poškodenie by vás vždy mrzelo. Naše knižkové obaly sú v tomto smere tým najlepším riešením. Vďaka výklopnému krídlu ich môžete zatvárať vždy, keď s tabletom Apple iPad Air (2020) nepracujete a ochrániť ho tak pred prachom či vlhkosťou. Pri práci vám zas tonto predný kryt poslúži skvele ako stojan, ktorý môžete využívať pri sledovaní fotiek, videí alebo kreslení či práci so Smart Keyboard.  

Vyberte si obal podľa svojho vkusu

Ak ste sa rozhodli, že bez kvalitného krytu svoj Apple iPad Air (2020) rozhodne nechcete používať, ste o krok bližšie k vybratiu dokonalého obalu presne pre vás. Teraz je však čas na to rozhodnúť sa, ako by mal váš obal vyzerať. Preferujete skôr elegantnejšie jednofarebné knižkové puzdrá, ktoré so sebou môžete vziať aj na pracovný míting alebo si najradšej uletíte s rôznymi obrázkami a farebnými vzormi? Rozhodnite sa podľa toho, čo vám hovorí vaše srdce. 

Apple iPad Air (2020) skvelý na prácu aj zábavu

Skvelý výkon, prepracovaný displej, podpora Smart Keyboard aj Apple Pencil. Zoznámte sa s celkom novou generáciou Apple iPad Air (2020). Tento tablet si jednoducho zamilujete na prvý pohľad. Vďaka čipu Apple A12 Bionic sa s ním dočkáte perfektného výkonu pri hraní najnovších hier ale aj práci s náročnými programami, ako je napríklad Adobe Photoshop. Vďaka párovateľnosti s Apple Pencil môžete podpisovať dokumenty, tvoriť poznámky, skicovať alebo kresliť, pretože je presná ako ceruzka pri písaní na papier. Pridajte k tomu kvalitný 8 MPx fotoaparát a získate ideálny nástroj na prácu aj zábavu.