Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad Air (2019)

Obaly pre Apple iPad Air (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad Air (2020), Apple iPad Air (2022), sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Premýšľajte nad kvalitným obalom predtým, než bude neskoro

Keď si niekto zadováži Apple iPad, hľadá kvalitu. Hľadá perfektný výkon, skvelé funkcie, špičkovú responzívnosť. S týmto iPadom to všetko nájdete. Ale aby ste si dokázali uchovať jeho hodnotu a hlavne čo najdlhšie nepoškodený stav, vyberte si k nemu aj kvalitné obaly, ktoré mu dokážu často doslova „zachrániť kožu“.

Knižkové obaly pre bezpečie aj štýl

Najlepším riešením, ktoré pri ochrane svojho Apple iPadu zvolíte, bude obaliť ho do bezpečného knižkového obalu. Ten ochráni vaše zariadenie a poskytne mu bezpečie nielen zozadu a z bokov, ale aj spredu. Vďaka výklopnej časti na magnetický uzáver sa vám tak nestane, že sa puzdro pri páde otvorí a spadne priamo na displej. Ak však chcete pozerať videá či zábery z dovolenky, bude to práve polovýklopná zadná časť krytu, ktorá umožní iPad pohodlne oprieť bez toho, aby ste ho museli neustále pridržiavať vo vyhovujúcej polohe. Vnútornú časť obalu tvorí silikónový kryt, do ktorého zariadenie pohodlne nasadíte tak, aby sa ani nepohlo. To jednoducho nebude problém, pretože naše obaly sú špeciálne vyvinuté tak, aby „sadli ako uliate“.

Apple iPad Air 2019: Krásne prevedenie a zachované funkcie

Apple iPad Air sa pre vás stane fantastickým spoločníkom. Na cesty, do práce či do školy, na voľný čas i pri dôležitých úlohách. Okrem krásneho designového spracovania sa môže popýšiť aj menším, užším a výrazne ľahším telom, ktoré sa dobre drží, a taktiež lepšou výdržou batérie. Retina displej a 64-bitový procesor prinášajú výhody, ktorými už v budúcnosti budú disponovať všetky nové iOS zariadenia. iPad Air od Apple má naviac výborné stereo reproduktory a lepšiu výdrž batérie, než kedykoľvek predtým. Ak teda uvažujete o kúpe špičkového zariadenia, nemusíte už ďalej váhať. Jediné, na čo by ste si mali dať pozor, je jeho ochrana. Stavte v tomto smere na naše odolné obaly a „máte to v suchu“.