+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad 10.2 (2020)

Obaly pre Apple iPad 10.2 (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad 10.2 (2019), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Štýlová ochrana pre Apple iPad 10.2 (2020)

Keďže ste investovali do jedného z najlepších tabletov, mali by ste si pod neho na svoj nákupný zoznam okamžite pripísať aj ochranné puzdro, ktoré zabráni jeho poškodeniu, poškriabaniu alebo odretiu. 

Knižkové obaly si zamilujete

Pre tablety sa osvedčili obaly, ktoré majú vnútorné silikónové jadro a knižkové vonkajšie opláštenie. Mimoriadne vhodné aú aj pre tablety Apple iPad 10.2 (2020), pretože vyhovujú všetkých ich výrezom, bočným tlačidlám aj ovládacím prvkom. Tablet budete vďaka tomu môcť ovládať presne tak, ako ste zvyknutí. Bude tak 100 % chránený po celú dobu jeho používania. Otváracia časť obalu je vybavená magnetickým uzáverom aby sa nikdy nestalo, že sa vám pri páde puzdro otvorí a tablet dopadne displejom smerom nadol. Výklopné puzdro má tiež ďalšiu obľúbenú funkciu: slúži ako pohodlný stojan pre tablet. Preto keď sledujete svoj obľúbený film, seriál alebo len prechádzate videá na YouTube, môžete už namiesto otravného držania tablet položiť a sledovať všetko z príjemného uhla. To isté platí aj pre prácu aj pri používaní Apple Pencil či klávesnice. Najlepšie je, že vybrať si pritom môžete z naozaj veľkého množstva farieb a vzorov, ktoré sa vám budú na váš knižkový obal najviac páčiť. Veľmi obľúbenou je kolekcia Wallet Book Fantastic s kreatívnymi obrázkami ale aj Wallet Book v jednofarebnom prevedení.   

Apple iPad 10.2 (2020)

Tablety od Apple pod názvom iPad sú jedny z najlepších zariadení, aké môžete na trhu zohnať. A platí to aj o modeli 10.2. Vďaka svojmu čipu A12 Bionic je jeho chod excelentný, neuveriteľne rýchly a plynulý, dokonale prepracovaná obrazovka potom zaistí, aby ste si svoju prácu aj zábava užívali naplno aj po grafickej stránke. Veľkou výhodou je aj podpora inteligentnej klávesnice či Apple Pencil 1. generácie, s ktorou môžete omnoho rýchlejšie a efektívnejšie pracovať, kresliť, podpisovať alebo čokoľvek vás napadne.