+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad 10.2 (2019)

Obaly pre Apple iPad 10.2 (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad 10.2 (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zvoľte si nadčasové puzdro na Apple iPad 10.2 (2019)

Zverte svoj iPad pod ochranu kvalitného puzdra, ktorému môžete dôverovať. Puzdrá a kryty z nášho sortimentu prinášajú používateľom jedinečnú kombináciu nápaditého štýlu, ochrany a praktických funkcií. Nechajte sa okúzliť množstvom pestrých vzorov, aké predstavujú silikónové puzdrá alebo využite možnosti, aké ponúkajú knižkové obaly s vnútorným otvorom vo výklopnej časti krytu. Praktické miesto je ideálne napríklad na uskladnenie platobných kariet, bankoviek alebo identifikačných preukazov. O ochranu pred neželaným otvorením obalu a prípadným vypadnutím iPadu sa postará zabudovaný magnet, takže podobné starosti môžete spokojne hodiť za hlavu.

Správne zvolený obal na iPad chráni i skrášľuje

Nemusíte sa báť, že umiestnením svojho tabletu do obalu nejakým spôsobom zhoršíte jeho funkčnosť. Precízne vykrojené otvory nezakrývajú nabíjací ani slúchadlový konektor, takže tablet môžete spokojne používať bez toho, aby ste ho vôbec vyberali z obalu. Vďaka tomu bude po celý čas chránený a riziko jeho poškodenia sa zníži na minimum. Aby ste však mali istotu, že ste pre ochranu svojho tabletu urobili maximum, odporúčame si naň zakúpiť aj fóliu alebo kryt. Takto bude váš Apple iPad 10.2 (2019) chránený pred poškriabaním a iným poškodením aj na displeji. To, pre akú farbu, motív, materiál, prípadne plastický vzor puzdra či krytu sa rozhodnete, už zostáva len na vašich preferenciách.

Úspech v znamení jablka

Apple Inc. je americká technologická spoločnosť založená v roku 1976 v Silicon Valley, v kalifornskom meste Cupertino. Jej hlavným programom je výroba a vývoj osobných počítačov Macintosh a ich programového vybavenia, výroba a vývoj smartfónov iPhone, tabletov iPad, ako aj predaj hudby, televíznych relácií a filmov prostredníctvom internetového obchodu iTunes Store. K jej úspešným produktom zaraďujeme aj Apple iPad 10.2 (2019), ktorý rozhodne zaujme svojím 10,2 – palcovým displejom, intuitívnym multitaskingom, prednou a zadnou kamerou, rozšírenou realitou či čipom A10 Fusion, ktorý umožňuje upravovať 4K videá a hrať graficky náročné hry. Úsporný čip tiež umožňuje výdrž batérie až na 10 hodín, čo bežnému používateľovi pokojne vystačí na celý deň.