+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

Kvalitné obaly na iPhone

Ak sa rozhodnete investovať do najnovšieho iPhonu, radi by ste mali istotu, že sa mu nič nestane – nespadne vám na kamennú zem ani sa vám nevyšmykne z ruky v autobuse. To vám zaručiť nevieme. Vieme však, že ak budete mať na svojom zariadení kvalitný a odolný obal, škrabance, odreniny alebo vrypy už nebudú váš problém! Obal odvráti následky takýchto nepríjemných udalostí a v kombinácii so správnymi fóliami na displej a ďalším príslušenstvom si môžete byť istí, že váš telefón je v 100% bezpečí.

Puzdrá na mobilné telefóny Apple štýlovo a s rozumom

Mobilné telefóny od spoločnosti Apple sú špičkou vo svete smartfónov. Zakladajú si na jednoduchosti a designovom prevedení. Túto jednoduchosť zachovávajú aj obaly na iPhone z ponuky etuo.sk, ktoré sú dotiahnuté do najmenšieho detailu – od výrezov pre napájacie koncovky a slúchadlá, cez jemné orámovanie až po perfektnú priliehavosť na telefón. Najmodernejšie a odolné TPU materiály sa starajú o to, aby ste z obalov mali dobrý hmatový pocit a nezaťažovali svoj iPhone zbytočnou váhou naviac. No a samozrejmosťou je aj krásny vzhľad. Prajete si, aby bolo vidieť, že váš iPhone je iPhone a nič iné? Zadovážte si transparentný silikónový obal Crystal Cover, alebo jemne sfarbený matný FLEXmat, ktoré dajú vyniknúť detailom a špecifickým farbám telefónu. Ste naopak milovníkom elegancie a istoty? Potom bude pre vás tým správnym riešením knižkový zatvárací obal Flex Book s ochranou všetkých častí vášho iPhonu. Alebo sa s nami ponorte do víru žiarivých farieb a vzorov s kolekciou Fanstastic Case s transparentnými okrajmi pre lepšiu viditeľnosť designu telefónu.

Apple - informácie o značke

Operačné systémy iPhonov iOS sú prepracované do posledného detailu a tak dovolia využívať hardware telefónu v plnej paráde. Predvádzajú nám, že aj pokiaľ si zadovážime starší model iPhonu, udrží sa pri hodnotení na predných miestach a technológia tak skoro nezastará. Nech si už teda vyberiete akýkoľvek model iPhonu, vždy pôjdete s dobou. Nezabudnite však predĺžiť jeho životnosť aj o niekoľko rokov kvalitnými krytmi či obalmi a tiež ochrannými fóliami na displej.