Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné obaly na iPhone

Ak sa rozhodnete investovať do najnovšieho iPhonu, radi by ste mali istotu, že sa mu nič nestane – nespadne vám na kamennú zem ani sa vám nevyšmykne z ruky v autobuse. To vám zaručiť nevieme. Vieme však, že ak budete mať na svojom zariadení kvalitný a odolný obal, škrabance, odreniny alebo vrypy už nebudú váš problém! Obal odvráti následky takýchto nepríjemných udalostí a v kombinácii so správnymi fóliami na displej a ďalším príslušenstvom si môžete byť istí, že váš telefón je v 100% bezpečí.

Puzdrá na mobilné telefóny Apple štýlovo a s rozumom

Mobilné telefóny od spoločnosti Apple sú špičkou vo svete smartfónov. Zakladajú si na jednoduchosti a designovom prevedení. Túto jednoduchosť zachovávajú aj obaly na iPhone z ponuky etuo.sk, ktoré sú dotiahnuté do najmenšieho detailu – od výrezov pre napájacie koncovky a slúchadlá, cez jemné orámovanie až po perfektnú priliehavosť na telefón. Najmodernejšie a odolné TPU materiály sa starajú o to, aby ste z obalov mali dobrý hmatový pocit a nezaťažovali svoj iPhone zbytočnou váhou naviac. No a samozrejmosťou je aj krásny vzhľad. Prajete si, aby bolo vidieť, že váš iPhone je iPhone a nič iné? Zadovážte si transparentný silikónový obal Crystal Cover, alebo jemne sfarbený matný FLEXmat, ktoré dajú vyniknúť detailom a špecifickým farbám telefónu. Ste naopak milovníkom elegancie a istoty? Potom bude pre vás tým správnym riešením knižkový zatvárací obal Flex Book s ochranou všetkých častí vášho iPhonu. Alebo sa s nami ponorte do víru žiarivých farieb a vzorov s kolekciou Fanstastic Case s transparentnými okrajmi pre lepšiu viditeľnosť designu telefónu.

Apple - informácie o značke

Operačné systémy iPhonov iOS sú prepracované do posledného detailu a tak dovolia využívať hardware telefónu v plnej paráde. Predvádzajú nám, že aj pokiaľ si zadovážime starší model iPhonu, udrží sa pri hodnotení na predných miestach a technológia tak skoro nezastará. Nech si už teda vyberiete akýkoľvek model iPhonu, vždy pôjdete s dobou. Nezabudnite však predĺžiť jeho životnosť aj o niekoľko rokov kvalitnými krytmi či obalmi a tiež ochrannými fóliami na displej.