Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Allview

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá na mobilné telefóny Allview

Väčšina z nás má svoj mobilný telefón v ruke takmer neustále. A to prináša mnoho rizík, ktoré si často ani neuvedomujeme. Smartfóny nám neustále padajú, vykĺznu z ruky deťom, poškriabu sa v taške, dochádza k ich poškodeniu či znehodnoteniu a to dokáže zamrzieť každého, kto do mobilného telefónu už niečo investoval. Že máte nový telefón Allview a prajete si ho plnohodnotne ochrániť? Tak potom zbystrite. Máme pre vás nespočetne veľa možností, ako na to.

Vyberte si odolný plastikový obal na smartfón Allview

Kvalitný obal o vás prezradí, že ste jedinečný. S krytmi kolekcie Foto Case môžete pozorovať hviezdy, zapadajúce slnko či balóny letiace do vzduchu vždy, keď obrátite svoj telefón na zadnú stranu. S priehľadnými silikónovými obalmi FLEXmat z kvalitných TPU materiálov si zas vychutnáte originálny design svojho smartfónu bez toho, aby ste sa museli vzdať jeho bezpečia pred vplyvmi nárazov či pádov. Vyklápací obal knižkového typu perfektne zapasuje každému, kto má rád 100% ochranu bez kompromisov. Váš smartphone Allview ochráni z každej strany a dodá mu moderný design. S flipovými obalmi typu Flex Book Fantastic naviac spojíte príjemné s užitočným – bezpečný uzatvárací mechanizmus a prepracovaný design ušitý presne na mieru vašej osobnosti.

Kryty na mobilné telefóny Allview - na každú príležitosť

V ponuke e-shopu etuo.sk nájdete tie najlepšie obaly, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Aj keď značka mobilných telefónov Allview nie je pre nie je všetkým z nás ešte známa, zapamätajte si ju! Jedná sa totiž o lacnejšiu, designovo veľmi slušne prepracovanú a výkonnú variantu smartfónov najväčších značiek. Telefóny Allview si rozhodne zaslúžia našu pozornosť rovnako, ako spôsob ich ochrany. Ochranné puzdro doplňte ešte aj fóliou na displej a o bezpečie vášho telefónu je kompletne postarané. Predĺžite jeho životnosť, zachováte hodnotu a nemusíte sa neustále trápiť s výberom nových zariadení. Jednoducho majte svoj smartfón aj pokojne aj celé desaťročie v neporušenom stave – s našimi obalmi je to hračka!