+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3X (2020)

Obaly pre Alcatel 3X (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 3X, Alcatel 3X (2019), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber krytov na Alcatel 3X 2020

V internetovom obchode etuo.sk nájdete moderné silikónové obaly na Alcatel 3X (2020), praktické plastové kryty aj knižkové puzdrá. Vyberať si môžete z viac ako 300 motívov, takže si iste nájdete presne to, čo vám bude najviac vyhovovať. Medzi najobľúbenejšie modely patria u nás obaly s motívom domácich miláčikov, kvetín či minimalistické obaly s mramorovými a geometrickými vzormi. Trendom posledných sezón sú aj drevené puzdrá s vloženou originálnou drevenou doskou doplnené o prírodné úkazy alebo gravírované kryty s napodobeninami kovových dosiek. Klasickým výberom býva aj transparentný alebo jednofarebný obal, ktorý nechá vyniknúť hlavne dizajnu vášho telefónu. A ak sa však neviete medzi nimi rozhodnúť, nezúfajte. Kúpte si hneď niekoľko puzdier a vymieňajte si ich podľa toho, akú máte náladu alebo na akú príležitosť sa práve pripravujete.

Obal na telefón je istota bezpečia

Všetci si prajeme, aby náš telefón vydržal čo najdlhšie v perfektnom stave. Práve preto by sme mali dbať na jeho ochranu ešte predtým, než sa niečo stane a ochranné príslušenstvo si vyberať hneď pri zakúpení nového zariadenia. Ušetrí sa tak nielen čas strávený čakaním na opravu, ale aj značná dávka stresu a financií. Pokiaľ viete, že je váš Alcatel 3X v maximálnom bezpečí, nemusíte sa báť s ním manipulovať a brať si ho so sebou skutočne všade, kde ho budete potrebovať. Istota a neohrozený pocit za takúto investíciu určite stoja.

Alcatel 3X (2020): pohodlný a všestranný smartfón

Mobil Alcatel 3X 2020 poskytne používateľom veľmi férový pomer ceny, pohodlia a kvality. Krásne padne do ruky, obsahuje praktickú čítačku odtlačkov prstov a vyzerá jednoducho skvele! Veľkú výhodu mu výrobca venoval v podobe batérie s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vydrží bez potreby nabíjania aj celé dva dni. Telefón operuje s plynulým Androidom 9.0 a aj keď má plastové telo, môžete sa spoľahnúť na jeho odolnosť a praktickosť.