+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3X (2020)

Obaly pre Alcatel 3X (2020)

Smartphone 3X 2019 a 3X je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber krytov na Alcatel 3X 2020

V internetovom obchode etuo.sk nájdete moderné silikónové obaly na Alcatel 3X (2020), praktické plastové kryty aj knižkové puzdrá. Vyberať si môžete z viac ako 300 motívov, takže si iste nájdete presne to, čo vám bude najviac vyhovovať. Medzi najobľúbenejšie modely patria u nás obaly s motívom domácich miláčikov, kvetín či minimalistické obaly s mramorovými a geometrickými vzormi. Trendom posledných sezón sú aj drevené puzdrá s vloženou originálnou drevenou doskou doplnené o prírodné úkazy alebo gravírované kryty s napodobeninami kovových dosiek. Klasickým výberom býva aj transparentný alebo jednofarebný obal, ktorý nechá vyniknúť hlavne dizajnu vášho telefónu. A ak sa však neviete medzi nimi rozhodnúť, nezúfajte. Kúpte si hneď niekoľko puzdier a vymieňajte si ich podľa toho, akú máte náladu alebo na akú príležitosť sa práve pripravujete.

Obal na telefón je istota bezpečia

Všetci si prajeme, aby náš telefón vydržal čo najdlhšie v perfektnom stave. Práve preto by sme mali dbať na jeho ochranu ešte predtým, než sa niečo stane a ochranné príslušenstvo si vyberať hneď pri zakúpení nového zariadenia. Ušetrí sa tak nielen čas strávený čakaním na opravu, ale aj značná dávka stresu a financií. Pokiaľ viete, že je váš Alcatel 3X v maximálnom bezpečí, nemusíte sa báť s ním manipulovať a brať si ho so sebou skutočne všade, kde ho budete potrebovať. Istota a neohrozený pocit za takúto investíciu určite stoja.

Alcatel 3X (2020): pohodlný a všestranný smartfón

Mobil Alcatel 3X 2020 poskytne používateľom veľmi férový pomer ceny, pohodlia a kvality. Krásne padne do ruky, obsahuje praktickú čítačku odtlačkov prstov a vyzerá jednoducho skvele! Veľkú výhodu mu výrobca venoval v podobe batérie s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vydrží bez potreby nabíjania aj celé dva dni. Telefón operuje s plynulým Androidom 9.0 a aj keď má plastové telo, môžete sa spoľahnúť na jeho odolnosť a praktickosť.