CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3X (2019)

Obaly pre Alcatel 3X (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 3X (2020), sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte štýloví s originálnym puzdrom na Alcatel 3X (2019)

Nemusíte slepo nasledovať diktát módy, ani rezignovať na všedné a nezaujímavé puzdrá na mobil, ktoré vás vôbec nevystihujú. Prebuďte svoju fantáziu a potešte sa pohľadom na svoj mobil, kedykoľvek na to budete mať chuť. Stačí, ak si vyberiete niektoré zo širokého sortimentu originálnych puzdier, krytov a obalov na mobily. Štylizované zvieratká, nežné kvety, nápadné trblietky, etno dekorácie, jemné pastelové farby bez potlače, originálne gravírovania, decentné vzory či vlastné motívy sú presne tým, čo odlíši váš smartfón od ostatných telefónov.

Funkčná a pritom reprezentatívna ochrana telefónu

Svoj telefón nosíme neustále so sebou. Sprevádza nás do práce, na schôdzky, na stretnutia s priateľmi. Raz je v kabelke, inokedy vo vrecku nohavíc, na stole alebo na posteli. Ak ho však ničím nechránime, už čoskoro si na ňom všimneme drobné škrabance, odery, prasklinky na displeji a otlčenia na rohoch. Zdá sa vám to nepravdepodobné, pretože si nepamätáte, že by vám telefón spadol? Nuž, ani nemusel. Vo vrecku či v kabelke sa smartfón veľakrát stretne s ostrými predmetmi, ako sú kľúče, obaly od liekov, drobné mince a podobne. Práve tieto veci môžu spôsobovať nepekné stopy na vašom obľúbenom telefóne. Nič však nie je stratené, ak včas použijete odolné kryty a obaly na mobil. Môžete si vybrať, či vám budú lepšie vyhovovať silikónové, plastické alebo drevené puzdrá či obaly, alebo môžete skombinovať kryty s ochrannými fóliami a tvrdenými sklami.

Alcatel 3X (2019) prináša viaceré príjemné prekvapenia

Francúzska značka mobilných telefónov Alcatel je vo vlastníctve fínskej spoločnosti pre spotrebnú elektroniku Nokia, ktorú na základe licencie používa čínska elektronická spoločnosť TCL Corporation. Len nedávno sa medzi jej vydarené produkty zaradil aj smartfón s názvom Alcatel 3X (2019). Vylepšený nástupca minuloročného modelu priniesol modernejší dizajn so 6,52 - palcovým Full HD+ displejom, väčší a na výšku o niečo viac natiahnutý displej a silnejší procesor. Jeho devízou oproti predchodcovi je aj vyššia kapacita pamätí, či tretí, širokouhlý objektív fotoaparátu a výdrž batérie, ktorá narástla o 1000 mAh hodín.