+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3L (2021)

Obaly pre Alcatel 3L (2021)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 3L, Alcatel 3L (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zachovajte dokonalosť a lesk svojho telefónu

Dokonalý telefón by mal mať nielen dokonalé funkcie, ale mal by aj dokonale vyzerať. Samozrejme, môžete s ním byť neuveriteľne opatrní a zachovávať jeho lesk a nový vzhľad ako len viete. Ale aj tak sa občas stane, že ho chytíte mastnými rukami, ktoré na vašom Alcatel 3L (2021) zanechajú mastné odtlačky. Alebo sa vám naopak z ruky vyšmykne a spadne na zem. Aj obyčajné nosenie v kabelke či vo vrecku džínsov spoločne s kľúčmi či drobnými mincami na ňom môže zanechať svoje stopy v podobe vrypov či vlásočnicových škrabancov. Práve preto by ste mali začať dbať na bezpečnosť svojho mobilu a snažiť sa efektívne zachovať jeho hodnotu. Skvele vám k tomu poslúži štýlový obal. A ak si práve prezeráte naše stránky, pravdepodobne s nami budete súhlasiť. Poďte si teda vybrať z našej širokej ponuky presne ten kryt na váš Alcatel 3L (2021), ktorý ho nielen spoľahlivo ochráni, ale bude sa vám hlavne páčiť a každý deň vás tešiť.

Vyberte si obal na váš smartfón podľa svojho vkusu

Pokiaľ ste sa rozhodli, že obal na telefón potrebujete, poďte si s nami vybrať ten najlepší variant. Ak máte radi bezkonkurenčné bezpečie telefónu za každých okolností, rozhodnite sa pre knižkové puzdro s výklopným krídlom. Ochráni nielen zadnú ale aj prednú stranu vášho telefónu účinne a zároveň veľmi šetrne. Jeho krídlo sa uzatvára na spoľahlivý magnet, takže nikdy nebudete pochybovať o tom, či sa vám obal pri páde náhodou neotvorí. Navyše tento kryt môžete využívať aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní videí alebo filmov. Na podobnom princípe ako knižkové funguje aj flipové puzdro. S tým rozdielom, že sa nevyklápa do bočnej strany ale naopak dospodu. Môžete si s ním zvoliť niektorý z prekrásnych motívov a cítiť sa bezpečne aj štýlovo.

Ak naopak preferujete menšie a kompaktnejšie obaly, odporúčame vám silikónový kryt, ktorý váš mobil pevne obopne už ho nepustí. Navyše sadne perfektne a nepridá mu zbytočné centimetre naviac. Máte tu možnosť siahnuť po farebnom ale aj po transparentnom modeli, ktorý dá vyniknúť dizajnu vášho smartfónu Alcatel 3L (2021). Samozrejme, ak máte radi novinky a módne „vychytávky“, máme pre vás hneď niekoľko typov. Veľmi obľúbeným je aktuálne drevený typ krytu s motívmi prírody, ktorý vám dodá príjemný pocit pri každom kontakte s telefónom. Gravírované kryty pôsobia naopak chladným, industriálnym dojmom, ktorý ocenia hlavne minimalisti s vycibreným vkusom. No a pokiaľ žijete energickým životom, kedy so svojim telefónom aj športujete či vyrážate na výlety do prírody, siahnite po našich pancierovaných obaloch, ktoré dokážu perfektne tlmiť nárazy tým, že absorbujú ich energiu. Telefónu sa tak nič nestane ani v tých najextrémnejších podmienkach. Výber typu obalu je len a len na vás. Ak ho doladíte ešte aj o krásny dizajn, váš vysnívaný obal bude už o chvíľku na ceste k vám.

Smartfón Alcatel 3L (2021) ako stvorený pre vás

Obrázky, ktoré každého zaujmú na prvý pohľad, dokonale pútavé videá a prenikavo ostré portréty. To všetko sa vám podarí zachytiť s telefónom Alcatel 3L (2021), ktorý ponúka trojitú kameru s rozlíšením hlavného objektívu až 48 MPx. Vďaka inteligentnej technológii AI Scene Detection 2.0, ktorá dokáže rozpoznať až 22 rôznych scenérií, sa fotoaparát prispôsobí všetkými nastaveniami tak, aby urobil jednoducho dokonalý záber. Všetky videá a fotografie telefón navyše nádherne a maximálne realisticky zobrazuje na 6,52 – palcovom displeji s kvapkovitým výrezom pre selfie kameru. Čerešničkou na torte je aj výkonná batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá s vami vďaka inteligentnému hospodáreniu vydrží celý deň intenzívneho používania bez potreby nabíjania. Doplňte k tomu ešte výkonný osemjadrový procesor a 4 GB RAM a získate telefón snov. Jediné, o čo by ste sa pri ňom mali postarať, je vhodná ochrana pomocou odolného a štýlového krytu.