+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3L (2020)

Obaly pre Alcatel 3L (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 3L, Alcatel 3L (2021), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalé obaly na váš Alcatel 3L (2020) 

Chcete sa rozhodnúť pre ten najlepší obal na trhu, ktorý bude presne vyhovovať všetkým vašim potrebám? Potom ste na stránkach etuo.sk správne! Môžete si u nás vybrať z viac ako sto krásnych motívov a typov krytov na Alcatel 3L (2020) tak, aby ste boli spokojní celé roky. Jedným z najobľúbenejších typov puzdier nášho e-shopu sú silikónové obaly, ktoré krásne priliehajú na telefón, sú veľmi elegantné a mobilu nepridávajú zbytočné centimetre naviac. Dostupné ich nájdete v niekoľkých jednofarebných prevedeniach ale aj s tými najrôznejšími motívmi. Naše knižkové puzdrá pôsobia na smartfóne síce trochu mohutnejšie, zato však poskytujú perfektnú ochranu zo všetkých strán. Aj pri pádoch na zem sú zaručenou istotou bezpečia pred akýmkoľvek poškodením.    

Naše kryty tvoria len prvotriedne materiály 

Všetky obaly, ktoré nájdete na stránkach etuo.sk z TPU materiálu sú veľmi odolné, flexibilné, ošetrené oleofóbnou povrchovou úpravou proti zanechávaniu odtlačkov a aj výrezmi či rozmermi presne sadnú na váš Alcatel 3L (2020). Silikónové kryty naviac vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám telefón spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho displeja. To isté platí aj pre gumené a plastikové obaly z našej ponuky. Pre 100 % istotu je však najlepšie ochrániť váš telefón aj odolnými tvrdenými sklami či ochrannými fóliami na displej.   

Alcatel 3L (2020) bude tým pravým aj pre vás

Hľadáte kvalitný telefón so super funkciami a elegantným dizajnom? Potom sa obráťte na Alcatel 3L (2020). Jeho veľkou výhodou je dokonalý fotoaparát s rozlíšením 48 MP doplnený o niekoľko objektívov rovnako ako funkcia rýchleho nabíjania spoločne s výkonnou batériou s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vašu aktivitu potiahne bez potreby nabíjania dlhé hodiny. Hneď na prvý pohľad vás však asi upúta 6,22-palcový HD+ Vast displej s výrezom pre selfie fotoaparát zobrazujúci čisté línie a strhujúce fotografie aj videá.