Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 3 (2019)

Obaly pre Alcatel 3 (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 3, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečnosť a dokonalý štýl? Stavte na štýlové puzdrá

Nie je nič krajšie, ako outfit dokonale zladený od hlavy až po päty. Od klobúku cez dokonalý obal na mobil až po štýlové tenisky. Že na svojom telefóne obal nemáte a ani ho nepotrebujete? Zamyslite sa nad tým, koľkokrát za deň vezmete svoj telefón do ruky, koľkokrát ho máte priložený pri uchu alebo s ním kráčate po ulici, do školy, na stretnutie či do fitka. Naozaj teda nie je potrebný?

Odolná ochrana vďaka krytom na mobilný telefón

Ste milovníkmi vzorov, farieb a extravagantných motívov? Potom sme si istí, že sa vá budú páči ť naše puzdrá kolekcie Fantastic Case. Na telefónoch Alcatel vyzerajú dokonale a majú tendenciu vykúzliť vám pri používaní úsmev na tvári. Ak si vyberiete plastikový kryt kolekcie FLEXmat z odolného TPU materiálu, budete mať istotu, že vášmu mobilu Alcatel 3 nepribudne ani centimeter naviac v jeho obvode. Taktiež vynikne jeho farba a design, keďže všetky strany krytu ostávajú v tejto kolekcií polotransparentné. Plastikové obaly sú veľmi príjemné na dotyk a čo je skvelé, nevidieť na nich ani mastné odtlačky prstov. Naviac keď raz obopnú vaše zariadenie, už ho nepustia. Ani pri páde z vyššej výšky či pri stretnutí s ostrými predmetmi ako sú kľúče alebo nôž. Jednoducho ochrana, na ktorú sa dá spoľahnúť za každých okolností.

Zaoblená jednotka Alcatel 3 2019

Model telefónu značky Alcatel s názvom Alcatel 3 2019 zaujme hlavne svojimi farebnými prevedeniami a zaujímavým, moderným a zaoblenejším designom. Aj keď ide o cenovo dostupné zariadenie, stále ponúka veľa zaujímavých funkcií, ktoré ocení hlavne mladšia generácia používateľov. Jedná sa hlavne o čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu alebo vysokokvalitný displej v pomere 18:9. Jednou z mála nevýhod tohto zariadenia je málo úložného priestoru, ktorý však dokážete nahradiť dobrou výdržou či spoľahlivým fungovaním zariadenia.