+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1SE (2020)

Obaly pre Alcatel 1SE (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 1S, Alcatel 1S (2020), Alcatel 1S (2021), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana v podobe krytu pre mobil Alcatel 1SE (2020)

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, hľadáte pravdepodobne spoľahlivú ochranu pre svoj telefón Alcatel 1SE (2020) v podobe ochranného obalu. V tom prípade ste u nás na správnej adrese! Naše puzdrá sú prepracované do posledného detailu a spĺňajú tie najprísnejšie štandardy kvality. Na váš mobil zapasujú do posledného milimetra a výrazu tak, aby ho pevne obopli a zároveň neobmedzili v žiadnej funkcii. Či už ide o nabíjanie, fotenie, hranie hier alebo stláčanie zabudovaných tlačidiel. Teraz je už len na vás, ktorý štýl si vyberiete.

Štýl a kvalita v jednom

Veľmi trendy a modernou možnosťou sú obaly z kolekcie Etuo Design, ktoré pre vás pripravili naši grafici a odborníci v oblasti výroby. Puzdrá obsahujú jemné kvetinové vzory, aktuálne obľúbené a žiadané mramorové motívy, geometrické vzory či farebné prvky doplnené o motívy drahých kovov a motivačných nápisov. Ak ste však skôr klasici, uprednostníte pravdepodobne knižkové obaly pôsobiace elegantne a poskytujúce najvyšší stupeň ochrany aj pre prednú časť vášho mobilu. Skvelým riešením sú aj transparentné kryty, ktoré nechajú vyniknúť dizajn telefónu a zároveň poskytujú maximálnu ochranu či trblietavé puzdrá priťahujúce oči všetkých vašich známych aj neznámych na ulici. Veľmi obľúbenými sa v posledných mesiacoch u nás stali aj drevené obaly na mobil, ktoré vám ponúknu originálnu kresbu dreva doplnenú o rytinu prírodného vzoru.  

Spoľahlivý spoločník na každý deň: Alcatel 1SE (2020)

Štýlový, prepracovaný a cenovo dostupný. Taký je telefón Alcatel 1SE (2020). Prekvapí vás 6,22-palcovým HD+ displejom, zaoblenými hranami a prepracovaným operačným systémom Android 10. Jeho výhodou je fotoaparát s tromi objektívmi a rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx, ktorý naviac podporuje umelú inteligenciu pre ešte pôsobivejšie zábery. Výhodou je aj výkonná batéria s kapacitou 4 000 mAH, ktorá vám vydrží celý deň bez potreby nabíjania či tlačidlo na aktiváciu hlasového asistenta.