+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1S (2020)

Obaly pre Alcatel 1S (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 1S, Alcatel 1SE (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte svojmu Alcatel 1S (2020) ochranu v podobe obalu

Chcete, aby váš telefón vyzeral stále ako nový? Vyberte mu obal alebo kryt z ponuky Etuo.sk. Prvotriedna kvalita a prepracovaný dizajn – presne také sú puzdrá a odolné obaly od renomovaných výrobcov, ktoré u nás nájdete rozdelené podľa kolekcií. Všetky obaly a kryty sú vyrobené v rozmeroch a tvaroch vášho smartfónu Alcatel 1S (2020). Vždy si vyberajte kryt presne pre váš model, aby dokonale sedel a nemuseli ste ho z mobilu skladať za žiadnych okolností. Neviete, aké puzdro si zvoliť? Na výber máte silikónové zadné kryty, rozmanité plastové obaly, odolné knižkové puzdrá, ktoré kryjú aj prednú časť telefónu a mnohé iné kúsky.

Malá investícia do puzdra vám ušetrí stovky eur

Okrem toho, že obaly podčiarknu váš štýl, v prvom rade smartfón chránia pred poškodením. Pevne obopnú telo telefónu a disponujú všetkými potrebnými otvormi a výrezmi. Váš mobil tak môžete nerušene používať aj počas toho, ako je na ňom nasadený jeho ochranný prostriedok. Nepodceňujte ochranu vášho telefónu Alcatel 1S (2020), predchádzajte jeho poškodeniu a zabráňte škrabancom, usadzovaniu špiny i samotnému rozbitiu hodnotného mobilu.

Kryty pre Alcatel 1S (2020) v desiatkach prevedení

Obal na mobil Alcatel 1S (2020) môže byť dizajnovým prvkom, elegantným doplnkom i bláznivým kúskom, ktorým vyjadríte svoj svetonázor. Je len na vás, čomu dáte prednosť a akú ochranu svojmu telefónu doprajete. V našej ponuke na vás čakajú štýlové kryty na mobil s trblietavými efektmi, exkluzívne puzdrá z eko kože, dizajnové kúsky pre náročných používateľov, prírodné motívy s obrázkami rozmanitej fauny a flóry a divokých prírodných scenérií. Len a len vy rozhodujete, čo bude zdobiť váš smartfón, preto vyberajte naozaj pozorne a dbajte na to, aby ste si vždy prezerali ponuku pre konkrétny model telefónu. Vdýchnite vášmu zariadeniu štýl a ochráňte ho zároveň kvalitným obalom z nášho výberu.