+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1S (2020)

Obaly pre Alcatel 1S (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 1S, Alcatel 1S (2021), Alcatel 1SE (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte svojmu Alcatel 1S (2020) ochranu v podobe obalu

Chcete, aby váš telefón vyzeral stále ako nový? Vyberte mu obal alebo kryt z ponuky Etuo.sk. Prvotriedna kvalita a prepracovaný dizajn – presne také sú puzdrá a odolné obaly od renomovaných výrobcov, ktoré u nás nájdete rozdelené podľa kolekcií. Všetky obaly a kryty sú vyrobené v rozmeroch a tvaroch vášho smartfónu Alcatel 1S (2020). Vždy si vyberajte kryt presne pre váš model, aby dokonale sedel a nemuseli ste ho z mobilu skladať za žiadnych okolností. Neviete, aké puzdro si zvoliť? Na výber máte silikónové zadné kryty, rozmanité plastové obaly, odolné knižkové puzdrá, ktoré kryjú aj prednú časť telefónu a mnohé iné kúsky.

Malá investícia do puzdra vám ušetrí stovky eur

Okrem toho, že obaly podčiarknu váš štýl, v prvom rade smartfón chránia pred poškodením. Pevne obopnú telo telefónu a disponujú všetkými potrebnými otvormi a výrezmi. Váš mobil tak môžete nerušene používať aj počas toho, ako je na ňom nasadený jeho ochranný prostriedok. Nepodceňujte ochranu vášho telefónu Alcatel 1S (2020), predchádzajte jeho poškodeniu a zabráňte škrabancom, usadzovaniu špiny i samotnému rozbitiu hodnotného mobilu.

Kryty pre Alcatel 1S (2020) v desiatkach prevedení

Obal na mobil Alcatel 1S (2020) môže byť dizajnovým prvkom, elegantným doplnkom i bláznivým kúskom, ktorým vyjadríte svoj svetonázor. Je len na vás, čomu dáte prednosť a akú ochranu svojmu telefónu doprajete. V našej ponuke na vás čakajú štýlové kryty na mobil s trblietavými efektmi, exkluzívne puzdrá z eko kože, dizajnové kúsky pre náročných používateľov, prírodné motívy s obrázkami rozmanitej fauny a flóry a divokých prírodných scenérií. Len a len vy rozhodujete, čo bude zdobiť váš smartfón, preto vyberajte naozaj pozorne a dbajte na to, aby ste si vždy prezerali ponuku pre konkrétny model telefónu. Vdýchnite vášmu zariadeniu štýl a ochráňte ho zároveň kvalitným obalom z nášho výberu.