+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1S

Obaly pre Alcatel 1S


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Alcatel 1S (2020), Alcatel 1S (2021), Alcatel 1SE (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Telefón Alcatel 1S je v bezpečí jedine s kvalitným puzdrom

Ak o jednej veci nie je potrebné pochybovať, je to o tom, že váš telefón Alcatel 1S si zaslúži prvotriednu ochranu. Nikto z nás totiž nevidí rád, pokiaľ sa jeho nie práve najlacnejšie zariadenie obíja, škriabe alebo ničí pádmi či usadenými nečistotami. Udržte hodnotu svojho telefónu Alcatel čo najdlhšie na vrchole tým, že ho budete ochraňovať kvalitnými puzdrami. Telefón bez škrabancov je predsa niečo, čo chce vlastniť každý z nás.

Vyberte si ten najkrajší obal na mobil Alcatel 1S

Z našej ponuky štýlových a odolných krytov si vyberie snáď každý. Siahnete skôr po silikónovom obale, ktorý vášmu telefónu nepridá ani centimeter naviac, alebo sa vám skôr páči knižkový kryt chrániaci celý povrch telefónu? Plastikové obaly majú veľkú výhodu v jednoduchej umývateľnosti, tie s imitáciou kože či dreva zas pôsobia sebavedomo a sexy. Väčšina našich krytov dokáže taktiež pohlcovať nárazy a energiu menších pádov. Pevne prichytia váš telefón tak, aby nevypadával a obalia ho do odolného TPU materiálu. Je teda len na vás, ktorý z nich sa vám stane „osudným“.

Telefóny Alcatel s tradíciou a hodnotou

Firmu Alcatel poznáme asi všetci. Jej história siaha až do roku 1898, kedy ju založil francúzsky inžinier Pierre Azaria. Postupom času skupina zmenila svoj názov na Alcatel Alsthom a rozvíjala sa veľkou rýchlosťou aj vďaka akvizíciám iných firiem. Pokiaľ ide o mobilné zariadenia, používatelia vyšších ročníkov si určite spomenú na spoľahlivé Alcatel mobilné telefóny z 90. rokov minulého storočia. Rad označený ako OT, teda One Touch, bol jedným z najznámejších radov telefónov vo svete mobilných telefónov. Tieto mobily sa vyznačovali spoľahlivosťou a dobrou kvalitou v kombinácii s lákavou cenou. S príchodom smartfónov sa na trhu neskutočne rozmohla konkurencia, ale značka Alcatel však zostala taká rozoznateľná, že sa ľahko zaoberala získavaním nových zákazníkov tým, že ponúkala jedinečné riešenia. A tak tomu ostalo až do dneška – Alcatel nebude nikdy krokom do neznáma.