CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1B (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte svojmu Alcatel 1B (2020) kvalitné puzdro

Kúpili ste si nový smartfón alebo chcete svojmu telefónu, ktorý už vlastníte niekoľko mesiacov, dopriať spoľahlivú ochranu? Robíte dobre. Stačí jediný neopatrný pohyb a váš telefón Alcatel 1B (2020) by mohli zdobiť škrabance alebo ryhy, prípadne by sa mu mohol rozbiť celý displej. Nepríjemná predstava, však? Ak sa podobným scenárom chcete vyhnúť a túžite po tom, aby vám váš smartfón vydržal čo najdlhšie, je na mieste poobzerať sa po vhodnom ochrannom doplnku. V eshope Etuo.sk pre vás máme pripravené rôzne odolné obaly, puzdrá i kryty, stačí nahliadnuť do našej ponuky.

Efektívna ochrana pre váš smartfón Alcatel 1B (2020)

U nás nájdete všetky typy, farby, motívy i prevedenia. Od jednofarebných decentných krytov cez originálne kúsky až po „uletené“ puzdrá na mobil. Fantázii sa medze nekladú a vy v dnešnej dobe môžete poukázať na svoj štýl a vkus aj nápaditým obalom na mobil. Nejde však iba o módny doplnok, naše kryty na mobil pre Alcatel 1B (2020) sú vyrobené z prvotriedneho plastu, vďaka čomu sú ľahké, no zároveň odolné a spoľahlivo ochránia smartfóny pred poškodením. S čím všetkým vám kryt pomôže? Telefón s ochranným puzdrom alebo obalom môže spadnúť, môže sa dostať do kontaktu s kľúčmi, môžete ho „hodiť“ do kabelky, príručnej tašky či vaku, na jeho vzhľade sa to nijako nepodpíše.

Predĺžte vášmu smartfónu životnosť

Vďaka ochrannému obalu z našej ponuky sa na jeho funkčnosti nič nezmení ani po rokoch každodenného používania. Neviete, aký obal si vybrať? Pre Alcatel 1B (2020) máme v ponuke rôzne silikónové obaly, knižkové puzdrá i elegantné kryty, ktoré podčiarknu estetickú stránku vášho smartfónu. Stačí nahliadnuť do našej pestrej ponuky, v ktorej nájdete aj skutočné trendové skvosty, prípadne nadčasové kúsky, ktorými ohúrite okolie. Nekupujte si bežný obal, ktorý bude mať každý druhý, vyberte si obal presne podľa vašich predstáv zo stoviek rôznych prevedení.