+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel 1 (2019)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Alcatel 1 (2019) si žiada kryt, obal alebo puzdro

Každý telefón by ste mali chrániť spoľahlivým doplnkom, akým je puzdro, obal alebo kryt. Aj v prípade telefónov Alcatel 1 (2019) je takáto ochrana nutnosť. V našom internetovom obchode Etuo.sk nájdete mnoho kvalitných obalov, ktoré sa postarajú o to, aby ste vaše zariadenie mohli používať čo najdlhšie. Alcatel 1 (2019), rovnako ako mnohé ďalšie telefóny, je náchylný k vzniku škrabancov, usadzovaniu špiny alebo mechanickému poškodeniu. Riešenie? Kvalitné obaly určené na mobil Alcatel 1 (2019). Každý kúsok z našej ponuky sa prispôsobí zvolenému typu zariadenia a ochráni všetky vnútorné i vonkajšie komponenty. Silikónové kryty chránia okrem zadnej strany mobilu aj jeho bočné steny. Aj presah krytu cez displej je premysleným ťahom, vďaka ktorému sa obrazovke dostáva základná ochrana. Pre istotu je však dobré posilniť ochranu nákupom kvalitnej ochrannej fólie alebo skla.

Výber presného modelu Alcatel 1 (2019) nepodceňujte

Prečo je tento krok taký podstatný? Každý výrobok v našom eshope obsahuje výrezy na všetky ovládacie i funkčné tlačidlá pre konkrétny typ vášho mobilného zariadenia. Telefonovanie, písanie správ, nabíjanie alebo aj fotenie bude môcť prebiehať bez toho, aby ste museli puzdro z telefónu Alcatel 1 (2019) skladať. Puzdrá, kryty a obaly z ponuky Etuo.sk sú mimoriadne odolné a dokážu predĺžiť životnosť vášmu telefónu aj o niekoľko rokov. Ich kúpa je šikovným riešením ako ušetriť stovky eur za kúpu nového zariadenia.

Na aký kryt pre Alcatel 1 (2019) staviť?

Vyberte si z našej pestrej ponuky ochranných doplnkov pre váš Alcatel 1 (2019). Pripravené sú pre vás extra odolné kryty, decentné a elegantné kúsky, ohybné a flexibilné puzdrá zo silikónu a mnohé iné výrobky. U nás si vyberie naozaj každý. Milovníci jednofarebných obalov i pestrých potlačí s najrôznejšími motívmi. Túžite po niečom originálnom? Navštívte našu on-line dielňu, v ktorej si vyrobíte obal s vlastným motívom. Výsledok bude rovnako kvalitný ako všetky kúsky na Etuo.sk.