Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Alcatel

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na smartóny Alcatel

Smartfóny nepadajú z neba, ale z rúk. Z našich rúk. A to dennodenne. Je takmer isté, že aj keď ste naozaj opatrní, váš mobilný telefón utrpí niekoľko pádov a bez ochrany sa mechanicky sa poškodí. Pripravte sa na tieto situácie a nedovoľte, aby sa na vašom smartfóne Alcatel objavil čo i len škrabanec. Obstarajte si kvalitný kryt presne ušitý na mieru vášho telefónu a spávajte bez výčitiek svedomia, že ste na to nemysleli skôr.

Rozhodnutie je len na vás - obaly na mobilné telefóny Alcatel

Obaly na mobilné telefóny Alcatel sú v našej ponuke dostupné pre každého, či už ste fanúšikom jemných silikónových alebo odolných plastikových modelov. A ak túžite po kryte, ktorý nemá nikto na svete, doladíme pre vás vytúžený design podľa vašich predstáv. Môžete si u nás totiž vytvoriť vlastný jedinečný obal, ktorý vám pohodlne dodáme. Noste na ňom fotografiu svojej životnej lásky, domáceho maznáčika či obľúbenej dovolenkovej destinácie. Rozhodnutie je len na vás. Ak naopak milujete vzory a moderný design, stavte na naše pevné kryty z kolekcie Fantastic Case. Vedľa nikdy nešliapnete ani s knižkovými obalmi na telefóny Alcatel Flex Book, ktoré exteriér telefónu nechránia len zozadu a po obvode, ale taktiež z prednej strany pomocou výklopného systému. Vďaka nemu môžete svoj telefón použiť aj na pohodlné premietanie videí alebo filmu na cestách aj pri odpočinku.

Kryty na mobilné telefóny Alcatel vás nesklamú

Spoločnosť Alcatel na trhu telefónov, tabletov a ďalšej elektroniky pôsobí už od roku 2004 a ako jedna z mála ostáva od tejto doby vernou klasickým tlačidlovým telefónom. Jej dotykové smartfóny aj tablety majú veľmi dobrý pomer cena / kvalita a radia sa do nižšej strednej triedy. Upúta vás ich príjemný design, variabilita a pomerne dobrá dostupnosť. Aby ste vášmu smartfónu Alcatel zaistili dlhší život a neporučený estetický dojem, doprajte mu ochranu v podobe kvalitného obalu, ktorý si zaslúži. Z našej ponuky si vyberte ten, ktorý najlepšie dopĺňa vašu osobnosť a taktiež telefón ochráni presne vtedy, keď to najviac potrebujete.