Príslušenstvo pre hodinky, fitness a múdre náramky

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Náramky na inteligentné hodinky

Krása inteligentných hodiniek nie je iba v ich prepracovaných funkciách, ale aj v ich vzhľade. Veľkou výhodou je aj to, že vaše smartwatch nemusia ostávať nezmenené po celý čas nosenia. Zunoval sa vám váš štandardný gumený náramok? Potom je čas na zmenu! Napríklad na náramok z nehrzdavuejúcej ocele. Alebo z textilného materiálu či gumy v inej farbe. Môžete si vybrať náramky s magnetickým zapínaním, klasickou prackou alebo zapínaním s originálnym Apple dizajnom. Výber je len na vás, možností je neúrekom! Všeky náramky z nášho e-shopu presne zapasujú na vaše smartwatch rozmermi aj dizajnom. Sú ľahké, a tak zbytočne nezaťažia ruku ani pri celodennom nosení. Náhradné náramky na smartwatch sú odolné voči odreniu, škrabancom, vrypom aj iným mechanickým poškodeniam a nezničí ich ani vlhkosť či nečistota. Navyše sú nastaviteľné na akúkoľvek veľkosť zápästia. Pri používaní nijako neovplyvňujú funkcie zariadenia a nemusíte ich dávať dole ani pri bezkontaktnom nabíjaní. Všetky materiály sú extra citlivé k pokožke a vyrobené s ohľadom na pohodlie, prepracovaný dizajn a jednoduchosť manipulácie.

Náhradné rámy

Ak chcete vynoviť a „okoreniť“ svoje inteligentné hodinky, zvoľte cestu originálnych náhradných alebo ochranných rámov na displej. Môžete si vybrať z mnohých materiálových aj farebných prevedení, ktoré rozmermi, výrezmi aj dizajnom vždy perfektne zapasujú na vaše hodinky. Náhradné rámy sa na hodinky jednoducho inštalujú a je taktiež jednoduché ich z hodiniek zložiť. Práve preto sú vhodným doplnkom, ktorý môžete vymieňať podľa svojej nálady alebo outfitu pokojne aj každý deň. Pokiaľ si zvolíte odolné rámy na hodinky z tvrdených materiálov, predídete akýmkoľvek poškodeniam a vaše zariadenie ostane v dobrom stave po dlhší čas.

Ochranné fólie a sklá

Hodinky sú zariadením, ktoré je veľmi krehké, ale zároveň dennodenne využívané. Často sa tak stáva, že displej inteligentných hodiniek trpí nárazmi, odreniami, vrypmi alebo iným mechanickým poškodením, ktoré navždy znižujú hodnotu zariadenia. Neraz sa stane, že pri tvrdších nárazoch sa hodinky celkom rozbijú. Aby ste predišli týmto situáciám, je vhodné používať na displej hodiniek ochranné fólie alebo tvrdené sklá. Ich výhoda spočíva hlavne vo veľmi tenkej štruktúre, ktorú na prvý pohľad ani nevidíte, no ktorá súčasne ochraňuje obrazovku hodiniek od mechanických poškodení aj prachu a nečistôt. Vďaka oleofóbnej vrchnej vrstve sa k vašim hodinkám nedostane ani vlhkosť a mastné odtlačky prstov. Fólie a ochranné sklá na hodinky sú 100 % transparentné, nijako nemenia zobrazenie displeja ani výzor zariadenia. Zároveň zachovávajú všetky dotykové vlastnosti. Ich aplikácia je vďaka doplnkovým sadám veľmi jednoduchá a rýchla, rovnako pohodlne sa z hodiniek v prípade poškodenia odstraňujú. Máte možnosť vybrať si medzi silnejšou ochranou displeja, ktoré poskytujú ochranné sklá nižším stupňom ochrany flexibilných fólií. Ideálnym kompromisom medzi nižšou cenou a ochranným stupňom príslušenstva sú hybridné obaly s prepracovanými vlastnosťami vhodné pre všetkých používateľov.

Ochranné obaly

Ak aj vy poznáte tie situácie, v ktorých je kvôli nárazom a otrasom ohrozená bezpečnosť vašich inteligentných hodiniek, iste premýšľate, ako ich čo najúčinnejšie ochrániť. Ideálnym riešením je obal na hodinky, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu aj nepriaznivým vonkajším vplyvom, ako vlhkosť, nečistoty, prach či mastnota. Ochranné obaly na hodinky tomu všetkému vďaka odolným materiálom a citlivo vypracovanému dizajnu zabránia. Zároveň sa pre hodinky stanú štýlovým doplnkom, ktorý doplní každý váš outfit. Obaly na smartwatch vyzerajú na hodinkách veľmi prirodzene a vďaka svojej nízkej hmotnosť zbytočne nezaťažia ruku. Hodinky s nimi môžete používať presne tak, ako predtým a nebránia nabíjaniu ani používaniu iných funkcií vášho zariadenia. V našom e-shope si môžete vybrať z mnohých materiálových prevedení od plastikových obalov cez gumené puzdrá a silikónové kryty na hodinky až po obaly vytvrdené karbónovými vláknami. Vyberajte si vždy podľa svojho vkusu, ale aj druhu hodiniek a stupňa ochrany príslušenstva.