Powerbanky pre mobilné telefóny a tablety

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte správnu powerbanky

Batérie smartphonov či tabletov vydržia pri štandardnom výkone jeden až dva dni. Kapacita batérie je pritom pre užívateľov veľmi dôležitým parametrom pri výbere najvhodnejšieho telefónu. Batérie mobilov však majú tendenciu vybíjať sa v tých najnevhodnejších chvíľach –v snahe zaobstarať si perfektné dovolenkové zábery, uprostred dôležitého pracovného telefonátu či počas dlhej cesty, ktorú ste chceli stráviť počúvaním obľúbenej muziky. Hľadáte riešenie týchto situácií? Stavte na externé batérie do telefónu a nič podobné sa vám už nestane. Majte svoj mobil bezpečne nabitý pri všetkých príležitostiach a kamkoľvek sa len pohnete. Kompaktná powerbanka sa zmestí aj do najmenšej kabelky, vrecka či akejkoľvek ľadvinky.

Externé batérie s vysokou výdržou

Odolné a kvalitné powerbanky sú základom vašej istoty. V e-shope etuo.sk vám ponúkame externé batérie s kapacitou od 4000 až po12000 mAh. Ak máte radi produkty od overených výrobcov mobilných telefónov, určite vás potešia powerbanky značky Huawei či Samsung. Ostatní si prídu na svoje s modelmi priamo od výrobcov špecializujúcich sa na produkciu príslušenstva k smartphonom a s miliónmi spokojných zákazníkov, ako sú Setty, Forever či Puridea.

Náhradné batérie pre mobilné zariadenia

Nabíjajte s nimi nielen svoje telefóny ale aj tablety a čítačky kníh. Pokiaľ budete potrebovať nabíjať dve zariadenia naraz, vyberte si elegantnú externú batériu s dvomi USB portami. A ak vám záleží aj na designovom prevedení ladiacom s vašim štýlom, iste vás potešia powerbanky v rôznych farbách a tvaroch. Zaobstarajte si elegantnú bielu, klasickú čiernu alebo hravú ružovú externú batériu a svoj mobil tak doplníte o skvelé a praktické zariadenie, ktoré vás nikdy nenechá v štichu. Ani pod stanom mimo civilizácie, ani na dlhých cestách a dokonca ani v dopravnej zápche či keď si doma vyhodíte ističe.