Pamäťové karty do mobilných telefónov a tabletov

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pamäťové karty v obchode etuo.sk

Takmer každý majiteľ mobilu alebo tabletu sa vďaka širokému spektru aplikácií, súborov, videí a fotografií dostane do bodu, kedy mu jeho úložné kapacity prestanú stačiť. Už sa nemusíte rozhodovať, či si kúpite nový mobil, alebo všetky dáta vymažete. S kvalitnými pamäťovými kartami pre rozšírenie úložného priestoru ukladajte jednoducho všetko. Naše micro SD karty sa postarajú o to, aby ste už nikdy nemuseli ľutovať vymazanie fotiek či aplikácií a smartphone či tablet zároveň nespomaľovali veľké množstvá dát.

Pamäťové karty rozšíria úložné kapacity

Do ponuky Etuo.sk sme pre vás vybrali prvotriedne modely pamäťových kariet značky GOODRAM a Toshiba vo veľkostiach 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB alebo 128 GB. Všetky karty sú vyrobené z kvalitných komponentov a tak sú pevnejšie a dostatočne odolné. Vaše dáta s nimi budú v bezpečí aj pri vysokých teplotách, v daždi, pod vplyvom magnetického poľa či pri röntgenových kontrolách na letisku. Kompatibilita pamäťových kariet s prístrojmi podporujúcimi microSD je samozrejmosťou. Pri výbere pamäťovej karty však nenechajte rozhodovať iba veľkosť prídavného úložného priestoru, ktorý vám poskytne. Zamerajte sa tiež na rýchlosť pamäťovej karty, čítania a prenosu dát. Každý z nás totiž od svojej karty žiada bleskový zápis aj čítanie súborov. Ak ste bežný užívateľ a orientujete sa hlavne na statické obrázky z osláv a dovoleniek či klasické aplikácie, rýchlosť zápisu vám nebude robiť problémy. Pokiaľ sa však zameriavate na natáčanie videí či sekvenčné snímanie rýchlych scén v pohybe, rýchlosť bude dôležitým parametrom výberu.

Pamäťové karty s adaptérom

Na etuo.sk nájdete hlavne modely pamäťových kariet so špecifikáciou micro SDHC ale taktiež micro SHXC ideálne pre dotykové inteligentné mobilné telefóny a tablety. Všetky balenia obsahujú aj adaptér. Nepremýšľajte už nad tým, ako uložiť alebo premiestňovať všetky svoje videá, filmy či fotografie! Vaše dáta budú s našimi pamäťovými kartami už navždy v bezpečí.