+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Obal na mobil Glossy Case - Pieseň žeriava (471705)

Hodnotenie: 4.5   (2)
Cena: 17,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Umelecké puzdrá na telefón „Lesné príbehy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo

 

Puzdro na smartfóny z kolekcie etuo „Lesné príbehy“ je výsledkom spolupráce s poľskou umelkyňou Aleksandrou Ćmachowskou, autorkou grafiky, ktorá okrem iného vytvára nádherné rastlinné potlače, rozprávkové krajiny, ako aj farebné obrázky hmyzu a vodných živočíchov. Jedinečné kúsky z tejto série si môžete kúpiť na našich flexibilných puzdrách s priehľadným rámom, ako aj na prémiových obaloch zo série Glossy či na krytoch Wallet Book. Široká škála farieb grafiky aj krytov smartfónov vám umožní vybrať si pre seba ideálne puzdro. V kolekcii „Lesné príbehy“ nájdete 5 originálnych vzorov s motívmi jeleňa, sovy, mory alebo chrobáka.

 

Vlastnosti puzdra Lesné príbehy série etuo:

  • ochrana telefónu pred mechanickým poškodením,
  • originálne výtlačky poľskej umelkyne Aleksandry Ćmachowskej,
  • 5 grafických prvkov na výber,
  • perfektne zladené výrezy pre najdôležitejšie komponenty telefónu,
  • rôzne materiály a formy puzdra,
  • matný alebo lesklý povrch.
Dedykowane etui na telefon

Puzdro na telefón pre milovníkov umenia: podporujeme mladých umelcov!

 

Ak máte radi originálnu a jedinečnú grafiku, puzdrá z kolekcie „Lesné príbehy“ od Aleksandry Ćmachowskej x etuo sú skutočnou lahôdkou pre estetikov i milovníkov umenia a štýlových doplnkov. Krásna grafika s rastlinami, hmyzom a zvieratami dokonale zodpovedá súčasným trendom života spojeného s prírodou. Kombinácia skíc s akvarelovými dekoráciami zaručuje dokonalý efekt na puzdre vášho smartfónu. Vďaka tomu môžete získať jedinečné príslušenstvo so zaujímavým dizajnom.

Dedykowane etui na telefon

Puzdro na telefón etuo Lesné príbehy - ochranné vlastnosti

 

Obal na telefón z tejto série nielenže vyzerá skvele, ale zachováva si všetky svoje ochranné vlastnosti. Výberom puzdra na zadnú stranu smartfónu účinne ochránite jeho telo pred poškriabaním, odreninami a nečistotami. Kryt je ďalšou vrstvou, ktorá absorbuje kvapky a nárazy telefónu, čo znižuje riziko poškodenia chúlostivých komponentov vo vnútri zariadenia. Vďaka vyčnievajúcim okrajom bráni kryt priamemu kontaktu displeja telefónu s rovným povrchom. Ešte lepšiu ochranu obrazovky dosiahnete výberom knižkového puzdra a špeciálneho tvrdeného skla. Skvelou možnosťou sú aj prémiové kryty so zosilneným čiernym rámom, ktoré sa pri kontakte s nečistotami nezafarbia.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,79 € 4,79 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Radivoj, 20. júla 2021

  Dária, 9. júla 2021

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Typ krytu: odolné
  • Značka zariadenia: Apple, Google, HUAWEI, LG, Motorola, Samsung
  • Výrobca / Séria: etuo Glossy Case
  • Farba / vzor: multicolor / so vzorom