Obal na mobil Glossy Case - Pieseň žeriava (471705)

Rating:  4.5
(2)
Cena: 17,90 € including VAT 23%
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,59 €  
Vrátenie tovaru do 30 dni  

Umelecké puzdrá na telefón „Lesné príbehy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo

 

Puzdro na smartfóny z kolekcie etuo „Lesné príbehy“ je výsledkom spolupráce s poľskou umelkyňou Aleksandrou Ćmachowskou, autorkou grafiky, ktorá okrem iného vytvára nádherné rastlinné potlače, rozprávkové krajiny, ako aj farebné obrázky hmyzu a vodných živočíchov. Jedinečné kúsky z tejto série si môžete kúpiť na našich flexibilných puzdrách s priehľadným rámom, ako aj na prémiových obaloch zo série Glossy či na krytoch Wallet Book. Široká škála farieb grafiky aj krytov smartfónov vám umožní vybrať si pre seba ideálne puzdro. V kolekcii „Lesné príbehy“ nájdete 5 originálnych vzorov s motívmi jeleňa, sovy, mory alebo chrobáka.

 

Vlastnosti puzdra Lesné príbehy série etuo:

  • ochrana telefónu pred mechanickým poškodením,
  • originálne výtlačky poľskej umelkyne Aleksandry Ćmachowskej,
  • 5 grafických prvkov na výber,
  • perfektne zladené výrezy pre najdôležitejšie komponenty telefónu,
  • rôzne materiály a formy puzdra,
  • matný alebo lesklý povrch.
Dedykowane etui na telefon

Puzdro na telefón pre milovníkov umenia: podporujeme mladých umelcov!

 

Ak máte radi originálnu a jedinečnú grafiku, puzdrá z kolekcie „Lesné príbehy“ od Aleksandry Ćmachowskej x etuo sú skutočnou lahôdkou pre estetikov i milovníkov umenia a štýlových doplnkov. Krásna grafika s rastlinami, hmyzom a zvieratami dokonale zodpovedá súčasným trendom života spojeného s prírodou. Kombinácia skíc s akvarelovými dekoráciami zaručuje dokonalý efekt na puzdre vášho smartfónu. Vďaka tomu môžete získať jedinečné príslušenstvo so zaujímavým dizajnom.

Dedykowane etui na telefon

Puzdro na telefón etuo Lesné príbehy - ochranné vlastnosti

 

Obal na telefón z tejto série nielenže vyzerá skvele, ale zachováva si všetky svoje ochranné vlastnosti. Výberom puzdra na zadnú stranu smartfónu účinne ochránite jeho telo pred poškriabaním, odreninami a nečistotami. Kryt je ďalšou vrstvou, ktorá absorbuje kvapky a nárazy telefónu, čo znižuje riziko poškodenia chúlostivých komponentov vo vnútri zariadenia. Vďaka vyčnievajúcim okrajom bráni kryt priamemu kontaktu displeja telefónu s rovným povrchom. Ešte lepšiu ochranu obrazovky dosiahnete výberom knižkového puzdra a špeciálneho tvrdeného skla. Skvelou možnosťou sú aj prémiové kryty so zosilneným čiernym rámom, ktoré sa pri kontakte s nečistotami nezafarbia.

* Zadná strana obalu je na presuny pokrytá ochrannou vrstvou.  Informácie o výrobcovi