Obal na mobil - etuo Glossy Case - Floral impressions - Kasiags Tropical chill (484540)

Rating:  5.0
(4)
Cena: 17,90 € including VAT 23%
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,59 €  
Vrátenie tovaru do 30 dni  

Akvarelové puzdro na telefón Kvetinové obrazy etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

 

V našom internetovom obchode sa objavila ďalšia kolekcia puzdier s potlačou, ktorú vytvorila umelkyňa Katarzyna Stróżyńska-Goraj. Ide o puzdrá na telefóny, ktorých zadné strany zdobia efektné akvarelové potlače na tému flóry a fauny. Puzdro na smartfón zo série etuo Kvetinové obrazy určite osloví ľudí, ktorí preferujú nezvyčajné doplnky a radi sa obklopujú jedinečnými predmetmi. Rôzne rastliny v spoločnosti vtákov dodajú vášmu telefónu úplne nový charakter.

 

5 rôznych dizajnov puzdier v botanickej kolekcii etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

  • Poľný mak - pre váš telefón sa môže nadlho zastaviť čas medzi májom a augustom, kedy na lúkach kvitnú krásne maky. Akvarelový obal s ich motívom vás blažene naladí každý deň.
  • Romantický háj - počúvajte spev vtákov a vnímajte vôňu slnkom zaliatych kvetov pri skúmaní puzdra s motívom romantického hája. Ide o jedinečné ochranné puzdro na telefón pre skutočných romantikov.
  • Tropický chlad - sladké ovocie, voňavé kvety, motýle a exotické kvety nájdete na zadnej strane svojho telefónu. Kvalitný kryt dodá vášmu smartfónu pozitívnu letnú atmosféru.
  • Spevy vtákov - z lesnej húštiny sa vynorí mláďa volavky a sadne si na rozkvitnutý konár. Takýto grafický motív zdobí obal na telefón ako z rozprávky, ktorý kombinuje tmavé farby s farebnými akcentmi.
  • Na konári - štebot vtákov medzi dubovými listami je perfektný motív na puzdro pre milovníkov dlhých prechádzok lesom. Vďaka nemu môžete mať kúsok prírody so sebou aj v samotnom centre mesta.
Akvarelové puzdro na telefón

O autorovi motívov na obaloch etuo Kvetinové obrazy x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

 

Potlače na puzdrách z kolekcie Kvetinové obrazy sú ručne maľované diela umelkyne Katarzyny Stróżyńskej-Goraj, ktorá žije neďaleko Londýna. Je absolventkou Vroclavskej univerzity v odbore konzervačná dokumentácia a dejiny umenia. V jej grafikách vidieť lásku k prírode, kvetom, anglickým záhradám a cestovaniu. Rozprávkový štýl grafiky zaručujú akvarelové farby použité umelkyňou. Okrem potlačí na obaly vytvára aj vzory na látky a tapety. Jej diela vo forme plagátov nájdete v predajni Mysiogonek, ktorú prevádzkuje so svojimi priateľmi.

* Zadná strana obalu je na presuny pokrytá ochrannou vrstvou.  Informácie o výrobcovi