Nabíjačka pre mobilné telefóny a tablety

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nabíjačky v obchode etuo.sk

Pri neustálom denno-dennom používaní internetu a rôznych aplikácií sa naše smartphony aj tablety pomerne často vybíjajú. Je teda potrebné nabíjať ich každý deň, alebo minimálne raz za niekoľko dní. Sieťové nabíjacie zariadenia sú pritom prirodzenou súčasťou balenia každého nového telefónu či tabletu. Nie vždy si však zakúpime nový model a často sa tiež stáva, že sa nabíjačky jednoducho stratia. Aj preto vám na Etuo.sk ponúkame široký výber nabíjačiek, ktoré môžete so sebou vziať kamkoľvek a udržia vaše zariadenia „pri živote“ presne tak, ako to pre svoje pohodlie potrebujete.

Bezdrôtové nabíjanie, nabíjačky do auta aj klasické sieťové riešenia

Vyberáte si nabíjačku pre svoj telefón? Potom stavte hlavne na pohodlie pri používaní! Novinkou vo svete nabíjačiek sú indukčné nabíjačky, pri ktorých k nabíjaniu nepotrebujete osobitné káble. Jednoducho telefón alebo tablet položíte na špeciálnu nabíjaciu stanicu s podporou rýchleho nabíjania a „doplníte šťavu“. LED svetlá vám po nabití dajú znamenie, že máte hotovo a vaše zariadenie je opäť pripravené fungovať. Jediným káblom, ktorý pre nabíjanie potrebujete je ten, do ktorého je pripojená samotná nabíjačka. A aj ten je súčasťou jej balenia.

Nabíjačky renomovaných značiek

Ak veľa cestujete, na nezaplatenie bude pre vás nabíjačka do auta, ktorá sa hodí do 12V zásuvky každého motorového vozidla. Mnoho z našich špičkových nabíjačiek do auta je vybavených dvomi USB slotmi, takže môžete bez problémov pripojiť aj svoj tablet alebo smartphone vášho spolujazdca. Dva USB konektory nájdete aj na našich ďalších typoch sieťových nabíjačiek. Samozrejmosťou našej ponuky sú originálne nabíjačky renomovaných značiek ako sú Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei a mnoho ďalších. Ktorá z nich by sa v tejto chvíli hodila práve vám?