+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Motorola Moto G7 Play - obal na mobil Aluminum Fantastic - náčrtok Eiffelovej veže (400024)

Cena: 12,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Súvisiace produkty

Aluminum Fantastic - odolná púzdra na mobily s potlačou

Štýlový kryt na mobilný telefón

Kryt na mobil z kolekcie Aluminum Fantastic je vysoko kvalitné prémiové puzdro s mimoriadnym potlačou. Kryt na mobil je vyrobený z troch vrstiev vysoko kvalitného materiálu, vďaka ktorým bude chrániť vaše zariadenie pred mnohými mechanickými poškodeniami, ku ktorým môže každý deň dochádzať. Ide o najrôznejšie ryhy, škrabance a odreniny spôsobené nešetrným zaobchádzaním s telefónom a pády z nižšej výšky. Pokiaľ dôjde k najhoršiemu a váš mobilný telefón spadne z výšky na zem, odolné puzdro ochráni vaše zariadenie pred najhorším a mobilný telefón z toho vyviazne zrejme len s niekoľkými ťukancami, a v lepšom prípade ani to nie. Pri každodennom používaní mobilného zariadenia však môže dôjsť aj k ďalším problémom - usadzovaniu prachu a nečistôt spôsobuje dlhodobé zaťažovanie vášho mobilného telefónu. Do škár sa dostávajú nepríjemné nečistoty a niektoré funkcie mobilného telefónu môžu byť narušené. Kvalitné a odolné puzdro na mobilný telefón je skvelým doplnkom, ktorý problém s mechanickými poškodeniami i prachom a nečistotami vyrieši. Obruby tvrdeného krytu sú vystužené plastovou doskou, takže je jeho základňa veľmi odolná. Vonkajší povrch puzdra na mobilný telefón je pokrytý hliníkovou platňou, ktorá ešte viac vystužuje a spevňuje jeho konštrukciu. Puzdro na mobilný telefón je vyrobené z troch vrstiev materiálu, zaisťuje tak ochranu mobilného telefónu proti poškriabaniu, odreninám a znečistenia. Odolný obal na mobilný telefón má prispôsobené zárezy a výrezy pre konektory - súčasťou je navrhnuté prekrytie pre bočné tlačidlá. Elegantné puzdro je kombináciou spoľahlivej ochrany mobilného telefónu s praktickým dizajnovým doplnkom. V našom internetovom obchode si môžete vybrať zo 150 vzorov najrôznejších variantov módne grafiky, ktoré dopĺňajú dizajn obalov na mobilné telefóny. Všetky potlače sú veľmi odolné voči nečistotám a blednutiu, rovnako ako voči oderu. Vaše mobilné zariadenie vďaka krytu na mobilný telefón získa personalizovaný vzhľad a jasne každému povie, čo sa vám páči a kto vlastne ste.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Geis point
1 - 2 pracovné dni 3,39 € 4,39 €

Geis kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.