+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Meizu M2 - obal na mobil - biela (61454)

Hodnotenie: 5.0   (2)
Cena: 3,70 €
8,90 €
Vyberte farbu:
Dostupnosť 9 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

FLEXmat Case z kvalitného silikónu

Štýlový kryt na mobilný telefón

Veľa z nás si kupuje chytré telefóny preto, že sú od konkrétnej značky alebo určitého typu, že nejako vyzerajú alebo majú konkrétny dizajn. Bežné kryty na mobil tieto ich prednosti dosť často potlačí. Namiesto toho, aby váš telefón hrdo vystavoval na obdiv, zostane skrytý v záplave pestrofarebného púzdra, ktoré na seba navyše strháva všetku pozornosti. Silikónové obaly na mobil FLEXmat Case sú iné. Polopriesvitný a odolný TPU necháva prístroji dostatok priestoru aby bol tým, čím je. Decentné sfarbenie zase vychádza v ústrety všetkým, ktorí predsa len netúži po úplne priesvitnom puzdre. Je to múdre a kompromisné riešenie, ktoré navyše dokonale zastáva svoju hlavnú úlohu, a tou je ochrana vášho telefónu.

Originálny vzhľad

Efektívna ochrana

Silikónové puzdro FLEXmat Case má zadnú časť v matnom prevedení. To je veľmi praktické zvlášť kvôli odtlačkom prstov, ktoré na obale nezostanú vôbec vidieť. Bočné strany sú z úplne priesvitného, ​​aj keď stále farebného silikónu. Vďaka tomu vyniknú kontúry vášho telefónu, ktorý bude navyše opticky pôsobiť rovnako rozmerný ako bez obalu. Boky navyše vystupujú nadrobno nad okraj, takže ponúka základnú ochranu pre váš displej. Aj tak ju odporúčame zvýšiť nákupom zodpovedajúce fólie alebo skla. Puzdro ochráni váš telefón pred valnou väčšinou bežných poškodení. Odolá škrabancom aj špine a podstatne zvýši jeho šancu na prežitie v prípade pádu. Akonáhle si urobíte jasno o správnom farebnom prevedení, odporúčame si znovu skontrolovať, že je toto puzdro naozaj kompatibilné s vaším telefónom. Je to veľmi dôležité. Tak ako väčšina mobilných telefónov má aj ten váš presne vymedzené miesto pre fotoaparát, nabíjanie a ďalšie funkčné a ovládacie prvky. Iba dobre zvolený obal bude s ich rozmiestnením počítať a bude disponovať príslušnými výrezy. Len tak zaistíte, že telefón pôjde ovládať, bez toho aby ste ho museli z obalu vyberať pri bežných úkonoch, ako je potrebné nabíjanie.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Oktávius, 5. augusta 2018

  Hugo, 8. mája 2017

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Typ krytu: silikónové / gélové
  • Značka zariadenia: Meizu
  • Model zariadenia: M2
  • Výrobca / Séria: etuo FLEXmat Case
  • Farba / vzor: jednofarebná / bez vzoru, biely

Kúpiť ako sadu

 

Meizu M2 - ochranná fólia na displej

0,90 €
1,90 €
/ skladom