+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

LG V40 ThinQ - obal na mobil Fantastic Case - čierna mramor (386904)

Cena: 11,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Fantastic Case z kvalitného silikónu

Štýlový kryt na mobilný telefón

Presvedčte sa. Toľko stránok hravých, zábavných, farebných a štýlových motívov na internete len tak nenájdete. Všetky obaly na mobil, ktoré sme zaradili do ponuky Fantastic Case sú vyrobené z kvalitného silikónu. Je pružný, zvýši odolnosť vášho prístroja proti poškriabaniu, oderom, špine i následkom pádu, udržuje vaše zariadenie celkovo čistejšie vďaka povrchovej úprave, ktorá nezanecháva odtlačky prstov a navyše chráni samotný tlač. Motív či obrázok, ktorý si zvolíte, vydržia dlhšie ako nový. Ochrana, ktorú kvalitné kryty na mobil zaisťujú, nemusí ísť na úkor štýlu. Veď chytrý telefón má väčšina z nás denne na očiach. Okrem praktických a v dnešnej dobe nevyhnutných úkonov ho dosť často používame aj k prezentácii seba samého. Ako príklad môžu poslúžiť obľúbená selfíčka, ktorých je plný internet. Veľká väčšina z nich sa odohráva pred zrkadlom. Namiesto, či tesne vedľa tvárí nadšených autoportrétistov, na nich vidíme práve kryty na mobil. Na ich vzhľadu preto bezpochyby záleží. Veď práve taký detail, ako je štýlový kryt na smartphone, môže rozhodnúť o tom, či nakoniec získame toľko očakávané palce hore alebo pochvalné komentáre. Aby sme vám výber v takom množstve predsa len uľahčili, odporúčame riadiť sa značkou a predovšetkým typom vášho zariadenia. Po uskutočnení filtrovania na vás čakajú púzdra na mobil, ktorá presne zodpovedajú vášmu prístroju. Verte nám, že aj tak bude z čoho vyberať. Vy aspoň získate istotu, že v ponuke sú len také kryty, ktoré zaisťujú jednoduchú obsluhu vášho telefónu. Všetky obaly v našej ponuke sú opatrené výrezmi, ktoré s daným zariadením korešpondujú. Fotiť, volať, ovládať hlasitosť, nabíjať, prepájať telefón s iným zariadením alebo vypínať obrazovku pôjde ľahko, bez toho aby ste museli ochrannú pomôcku z telefónu dávať dole. Tento šikovný vynález skrátka dokonale zodpovedá označenie funkčný dizajn. Nielen, že nám pomáha a slúži, ale navyše nás pohľad na neho môže tešiť každý deň. Stačí si dobre vybrať.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.

Kúpiť ako sadu