+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

LG K7 - ochranná fólia na displej (77353)

Hodnotenie: 4.4   (3)
Cena: 0,90 €
1,90 €
Sale
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Priesvitný plášť pre váš smartphone

Fólia etuo na mobil

Aj keď sa výrobcovia snažia vyrábať displeje chytrých telefónov z čím ďalej sofistikovanejších materiálov, cesta k dokonalosti je ešte dlhá. Napriek ich snahám sú displeje ešte stále tou najchúlostivejšie súčasťou každého mobilného telefónu. Niektorí sa tomu snaží predchádzať tým, že ponúkajú ochranné fólie ako súčasť balenia nových telefónov. Nie vždy však ich kvalita dosahuje takej úrovne, aby poskytla vášmu mobil náležitú ochranu. Váš obľúbený výrobca chytrých gadgetov a príslušenstva nielen pre mobilné telefóny a mobile má riešenie aj pre tento prípad. Fólie etuo sú vyrobené z prevereného a kvalitného polykarbonátu. Zhotovujeme je podľa jednotlivých typov zariadení, takže získate istotu, že sa perfektne prispôsobí nielen príslušnému tvaru telefónu či tabletu, ale budú disponovať výrezy pre všetky ovládacie tlačidlá, reproduktory alebo prednej kamery. Váš mobil pritom nie je výnimkou.

PPrvá pomoc pre váš displej

Až opadne prvá vlna radosti z nákupu nového telefónu a vy sa prvýkrát vážnejšie zamyslíte nad všetkým, čo bude k jeho spoľahlivému a bezpečnému fungovanie potrebné, navštívte náš internetový veľkoobchod. Do vyhľadávania alebo priamo na príslušnej stránke uveďte názov svojho chytrého telefónu. Ochranné fólie, ktoré vám po uskutočnení filtrovania ponúkneme, budú presne zodpovedať tvaru i funkčným zvláštnostiam vášho telefónu. O tom sa ľahko presvedčíte aj voľným pohľadom. Za pár dní po dokončení objednávky sa budete môcť tešiť na originálnu fóliu, ktorá ochráni displej vášho mobil pred bežnými škrabancami, odreninami a špinou. Ak budete obstarávať fóliu na displej staršieho prístroja, je dosť možné, že niektoré existujúce škrabance dokonca dokáže zakryť. Fólie v našej ponuke dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti tretieho stupňa, čo úplne dostačuje na bežné, každodenné zaobchádzanie s telefónom. Všetky dotykové vlastnosti pritom zostanú perfektne zachované. Fólie nemajú vplyv na zobrazovanie telefóne vrátane farieb. Za viac ako prijateľnú sumu získate takmer neviditeľného pomocníka, ktorý sa postará o dlhšie a spoľahlivejšie fungovanie vášho smartphonu.

*Zobrazené fotky sú náhľadové. Produkt sa môže líšiť od zobrazeného na fotke výrezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodania.


Ako nalepiť ochrannú fóliu? - Pozrite si  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Anzelm, 11. júna 2018

  Honorát, 8. februára 2018

  Dobromír, 8. augusta 2016

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Značka zariadenia: LG
  • Model zariadenia: K7
  • Výrobca / Séria: etuo fólie