+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Lenovo Tab 2 A10-30 - obal na tablet Flex Book Fantastic - tiger vzor (258220)

Cena: 22,90 €
Dostupnosť 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Súvisiace produkty

Široká ponuka knižkových obalov s motívom

Štýlový kryt na tablet

Fantastický dizajn, fantastické vlastnosti, fantastické farby, fantastické funkcie, fantastická ochrana. Také sú farebné, dizajnové, originálne, hravé obaly na tablet Flex Book Fantastic. Z našej ponuky týchto krytov na tablet si vyberie skutočne každý, od mladej slečny cez vysokoškoláka až po dôchodcov. Nielen, že sú tieto púzdra na tablet určená pre rôzne typy a značky telefónov, ale tiež ich nájdete vo viac ako 150 unikátnych dizajnoch. Každý si tak dozaista nájde to svoje. Pre nežné dievčatá sú pripravené hravé, farebné obaly na tablet, ktoré podčiarknu štýl ako nežné duše, tak i kreatívneho nadšenca. Zvoliť si môžete skutočne z desiatok dizajnov, ktoré dozaista budú ladiť nielen s vašou image, ale aj s vašim každodenným outfitom. Akýkoľvek štýl, farebnosť alebo trend v našej ponuke nájdete. Keďže nie sú tieto obaly na tablet vôbec drahé, môžete si ich zaobstarať hneď niekoľko a striedať treba pokojne každý deň, podľa počasia alebo podľa nálady. Je to len na vás.

FLEX Book Fantastic - Originálny vzhľad

Efektívna ochrana

Ostrí muži si zase určite vyberú z originálnych ilustrácií, filmových stvárnenie alebo unikátnych nadčasových dizajnov, ktoré vyjadrí váš štýl. Naša ponuka je rozhodne otvorená pre všetkých a všetci v nej môžu nájsť to pravé orechové pre svoj telefón. Nezáleží na tom, kým ste alebo aké myšlienky chcete obalom na tablet vyjadriť. Skvelou voľbou sú tieto obaly na tablet aj ako darček na narodeniny, k sviatku, k svadbe, k narodeniu dieťaťa alebo na Vianoce. Tápate čo komu kúpiť? Nemáte vôbec žiadnu inšpiráciu? Pomaly vám dochádza nápady? Potom nenápadne zistite, aký model telefónu má váš priateľ alebo známy a kúpte mu originálne puzdro na tablet. Nielen, že ho takým darčekom dozaista potešíte, ale aj ochránite jeho telefón pri páde alebo pred poškriabaním, a tak predĺžite jeho telefónu životnosť. Určite vám za takýto darček obdarovaný vrelo poďakuje! Vždy si na vás pri pohľade na svoj telefón spomenie a vykúzli mu úsmev na tvári.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Geis point
1 - 2 pracovné dni 3,39 € 4,39 €

Geis kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.