+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre ZTE Blade V10 Vita

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prispôsobte svoj telefón vlastnou potlačou

Vlastné motívy už nemusíte nosiť len na pozadí telefónu! Prečo by ste si ho presne svojim predstavám nemohli prispôsobiť úplne celý? Originálne puzdrá s vlastnou potlačou od Etuo.sk sú vysoko kvalitné, presne sadnú na váš telefón a doplnia váš štýl presne tak, ako si to predstavujete. Tvroba je jednoduchá a v našom intuitívnom grafickom editore ju zvládne naozaj každý, kto vie narábať s internetom. Ste pripravení trochu sa s tvorbou pohrať?

Kvalitný obal s vašou fotografiou

Na obal si môžete vybrať akúkoľvek fotografiu z vašej galérie, ktorá je v dostatočne dobrom rozlíšení. Napríklad ten najlepší svadobný zámer, fotku s najlepšími priateľmi alebo rodinou, domácimmaznáčikom alebo z letnej dovolenky. Je to len na vás. My vám obrázky vytlačíme na odolný obal, ktorý presne sadne na typ vášho telefónu. Nezáleží na tom, či sa bude jednať o knižkové alebo plastikové puzdro, tlač je trvanlivá a tak sa vám s ňou nestane, že by sa zmyla, ošúchala alebo inak znehodnotila. Používajte ju celé roky, udržte si tak telefón v bezpečí a svojich najbližších noste vždy so sebou.

Skvelý pomocník pre bežných užívateľov mobilných telefónov

Hľadáte primerané mobilné zariadenie, čo sa týka funkcií, vzhľadu aj ceny? Potom určite neprehliadnite model Blade V10 Vita od čínskej spoločnosti ZTE. Jeho povrchy sú vyrobené z kvalitných a odolných plastov, ktoré toho vydržia naozaj dosť. Naviac vám tento telefón ponúka celkom slušnú aktívnu pamäť s veľkosťou 3GB a naviac 64GB veľké pamäťové úložisko. Ak by vám ani toto nestačilo, pokojne použite na jeho rozšírenie šikovnú microSD kartu. Kapacita batérie 3 200 mAh vám pri štandardnom používaní vydrží deň až dva a model opätovne dosť rýchlo nabijete, takže sa nemusíte báť nečakané ho vybíjania. Nájdete ho v niekoľkých farebných verziách, ako sú modrá, čierna a zelená.