+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre ZTE Blade A5 (2019)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryt na telefón konečne podľa vašich predstáv

Pri výbere krytov na telefón máte v našom elektronickom obchode viac než tristo možností. Že vám však nevyhovuje ani jedna? Nezúfajte, my sa z toho tešíme! Nie je totiž vašou povinnosťou, aby sa vám páčilo všetko, čo ostatným. Dovoľte si byť originálni, výnimoční a prejaviť naplno svoju osobnosť. Napríklad aj s obalmi na telefóny s vlastnou potlačou. Sú odolné voči pádom i škrabancom a navyše vám dodajú presne taký štýl, aký si predstavujete.

Originálny obal – pre vás i vašich blízkych

Naše obaly sú vyrobené tak, aby ste ich už nemuseli pri používaní skladať ani pokiaľ fotíte, nabíjate telefón alebo počúvate obľúbenú muziku. Prispôsobia sa vášmu telefónu na 100 % a zároveň ho dokážu chrániť i ho skrášliť. Podstatné je, aby ste si správne vybrali typ obalu a značku telefónu, na ktorý obal kupujete. Samotná príprava dizajnu kryti by už potom mala byť zábavnou a milou záležitosťou. Presvedčte sa o tom sami v našej kreatívnej dielni. Môže sa stať, že vás tvorba začne baviť natoľko, že budete chcieť originálnym obalom obdarovať aj svojich blízkych. Je to skvelý nápad! S našimi puzdrami získate darček, ktorý je originálny, osobný a rozhodne vašim blízkym nebude na doma poličke zapadať prachom!

So smartfónom ZTE Blade A5 ste v dobrých rukách

Dobré funkcie za primeranú cenu. Aj tie vám prinesie smartfón Blade A5 2019 od výrobcu ZTE. Môžete si s ním užiť kopu zábavy, napríklad aj vďaka výkonnému 12 Mpx zadnému fotoaparátu s LED prisvietením alebo príjemnému 8 Mpx fotoaparátu, ktorá vám pripraví kvalitné selfie fotografie. Telefón disponuje väčším 5,45-palcovým HD+ displejom s dvomi hrubšími rámčekmi a rozlíšením 1440 x 720. Naviac si doň môžete uložiť dáta až do veľkosti 16GB pamäte, pričom na jej rozšírenie nebudete potrebovať nič iné, ako microSD kartu, ktorá dokáže rozšíriť pamäťový priestor až o 256 GB. Vďaka veľmi výhodnej cene už nemusíte na tento telefón šetriť celú svoju výplatu a tak je rozhodnutie o jeho kúpe o to jednoduchšie.