CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre ZTE Blade A5 (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt na telefón konečne podľa vašich predstáv

Pri výbere krytov na telefón máte v našom elektronickom obchode viac než tristo možností. Že vám však nevyhovuje ani jedna? Nezúfajte, my sa z toho tešíme! Nie je totiž vašou povinnosťou, aby sa vám páčilo všetko, čo ostatným. Dovoľte si byť originálni, výnimoční a prejaviť naplno svoju osobnosť. Napríklad aj s obalmi na telefóny s vlastnou potlačou. Sú odolné voči pádom i škrabancom a navyše vám dodajú presne taký štýl, aký si predstavujete.

Originálny obal – pre vás i vašich blízkych

Naše obaly sú vyrobené tak, aby ste ich už nemuseli pri používaní skladať ani pokiaľ fotíte, nabíjate telefón alebo počúvate obľúbenú muziku. Prispôsobia sa vášmu telefónu na 100 % a zároveň ho dokážu chrániť i ho skrášliť. Podstatné je, aby ste si správne vybrali typ obalu a značku telefónu, na ktorý obal kupujete. Samotná príprava dizajnu kryti by už potom mala byť zábavnou a milou záležitosťou. Presvedčte sa o tom sami v našej kreatívnej dielni. Môže sa stať, že vás tvorba začne baviť natoľko, že budete chcieť originálnym obalom obdarovať aj svojich blízkych. Je to skvelý nápad! S našimi puzdrami získate darček, ktorý je originálny, osobný a rozhodne vašim blízkym nebude na doma poličke zapadať prachom!

So smartfónom ZTE Blade A5 ste v dobrých rukách

Dobré funkcie za primeranú cenu. Aj tie vám prinesie smartfón Blade A5 2019 od výrobcu ZTE. Môžete si s ním užiť kopu zábavy, napríklad aj vďaka výkonnému 12 Mpx zadnému fotoaparátu s LED prisvietením alebo príjemnému 8 Mpx fotoaparátu, ktorá vám pripraví kvalitné selfie fotografie. Telefón disponuje väčším 5,45-palcovým HD+ displejom s dvomi hrubšími rámčekmi a rozlíšením 1440 x 720. Naviac si doň môžete uložiť dáta až do veľkosti 16GB pamäte, pričom na jej rozšírenie nebudete potrebovať nič iné, ako microSD kartu, ktorá dokáže rozšíriť pamäťový priestor až o 256 GB. Vďaka veľmi výhodnej cene už nemusíte na tento telefón šetriť celú svoju výplatu a tak je rozhodnutie o jeho kúpe o to jednoduchšie.