CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre ZTE Axon 10 Pro 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný kryt na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G

Konečne je tu šanca, ako vyniknúť. Nemusí to byť len prostredníctvom šiat či nápaditého účesu, tvorivosť môžete využiť aj pri veciach, ktoré dennodenne používate. Zapojte fantáziu a vytvorte si puzdro na mobil podľa vlastného gusta. Tuctovým puzdrám, aké má každý, už dávno odzvonilo, preto využite šancu a vyzdobte si svoj telefón kvalitným puzdrom s unikátnou potlačou. Je len na vás, či dáte prednosť fotografii, ktorá zveční vaše osobné zážitky, priliehavému životnému mottu alebo kombinácii obidvoch. Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, odmenou vám bude puzdro alebo obal na telefón, aké zaručene nebude mať nikto iný.

Obaly s vlastným motívom sú skvelým darčekom

Prekvapte a potešte svojich najmilších prekrásnym puzdrom na mobil. Načo kupovať darčeky, ktoré obdarovaný nevyužije a budú mu len zbytočne stáť v kúte? Spojte príjemné s užitočným a darujte obal na mobil, ktorý nebude mať konkurenciu. Vďaka jednoduchému intuitívnemu systému si v priebehu len pár minút navrhnete celý obal a my vám ho zhotovíme podľa vašich predstáv. Takto svojim blízkym dokážete, že na nich myslíte a darček pre nich rozhodne nepovažujete za povrchnú záležitosť.

Zabavte sa a zhotovte si vlastné motívy krytov na mobil

Vytvoriť si kryt alebo puzdro na mobil je úžasná zábava. Dajte priestor svojej kreativite a zhmotnite svoje predstavy v podobe nádherných motívov. Zvoľte si svoju obľúbenú farbu na pozadie, prispôsobte si písmo a veľkosť textu, ktorý na obal chcete umiestniť. Hrajte sa s tisíckami možností a vyberte si z nich tú, ktorá vás najviac osloví. My sa už postaráme o to, aby vám zvolený motív na puzdre vydržal čo najdlhšie. Kvalitná potlač, akú pri práci používame, je zárukou, že sa farba neošúcha ani nevybledne a vy sa tak budete môcť tešiť z pohľadu na svoje dielo tak dlho, ako sa vám bude páčiť.