Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Xiaomi Redmi Note 9T 5G s vlastnou fotografiou

Nespoliehajte sa na tuctové obaly, akých na ulici vidíte desiatky a vytvorte si originálne puzdro podľa svojho vkusu! Pripravte si vlastný motív, ktorý bude celkom originálny, a tak vás bude každý deň tešiť pri pohľade na váš Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Je to veľmi jednoduché a zábavné. A navyše na to nepotrebujete nič iné, len stabilné pripojenie na internet a dobrú náladu.  

Tvorba vašich motívov rýchlo a jednoducho

Pozrite sa na svoj kryt ako na biele maliarske plátno, ktoré čaká na váš nápad a prvky vašej fantázie. Uvidíte, že tvorba bude veľká zábava. Celý proces sa odohráva v našom online kreatívnom editore, do ktorého si ako prvé nahráte svoju obľúbenú fotograifu. Tú potom upravujete podľa svojej fantázie - napríklad pridaním textového poľa s vašim menom či obľúbeným životným mottom, obrázkov, milovaných farieb alebo ďalších fotiek pre vytvorenie albumového vzhľadu. Kreatívnu časť necháme jednoducho len a len na vás. Keď budete so svojim návrhom spokojní, poriadne si ho skontrolujte a odošlite nám ho. Tu sa začína naša práca, keď vám motív natlačíme na vopred pripravený obal, ktorý presne sadne na váš Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Naša tlač spĺňa aj tie najvyššie kvalitatívne štandardy, je jasná, výrazná a navyše vám vydrží v nepoškodenom stave aj celé roky používania.   

Spoľahnite sa na ultra rýchly Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Ak chcete získať telefón s pripojiteľnosťou k 5G sieti za dobrú cenu, rozhodne zvážte kúpu telefónu Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Ide o model s prepracovaným 6,53 - palcovým Full HD+ displejom s obnovovacou frekvenciou 60 Hz a výrezom pre 13 MPx selfie kamerku, kvalitným a moderným dizajnom a duálnym stereo systémom. Navyše vám na zadnej strane ponúkúa kruhový modul s trojicou fotoaparátov s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx a ochranu displeja pomoocou Corning Gorila Glass 5.