Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt na mobil s vlastným motívom je „in“

Uvažovali ste niekedy o tom, že by bolo skvelé vlastniť obal na telefón, aký ste ešte nikde nevideli, je osobný a spĺňa všetky vaše požiadavky? My áno. A preto sme prišli s možnosťou pre vás, ako si vytvoriť obal na telefón s vlastnými motívmi, originálnou grafikou, vašimi fotografiami a všetkým, čo máte radi. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať typ obalu na váš Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, ktorý vám najviac vyhovuje. Môže to byť knižkové puzdro, ktoré vám ponúkne väčší priestor na sebarealizáciu a taktiež vyšší stupeň bezpečia, alebo zvoliť klasický silikónový obal. Kliknite naň a automaticky sa vám spustí náš online etuo.sk editor. Pri jeho použití nemusíte nič sťahovať ani ukladať a zaberať tak drahocenné miesto vo vašom zariadení.

Obaľte svoj Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max originálne

Teraz je čas pre vašu fantáziu. Zo svojich fotografií vyberte tú najlepšiu v tlačovej kvalite a vložte ju do editora. Môže ísť o fotografiu zo svadby alebo promócii, vtipnú momentku z dovolenky, snímku vašej rodiny alebo obrázok domáceho miláčika. Grafiku doupravíte použitím rôznych motívov, farieb a textov podľa vášho výberu. Pred odoslaním si svoj obal poriadne skontrolujte a potom sa už len tešte na výsledok. Ten vám začneme vyrábať do ďalšieho pracovného dňa.

Profi fotograf Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Ak máte záujem o telefón s moderným dizajnom, prekvapivo vysokým výkonom a rýchlym nabíjaním, v modeli Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max nájdete svojho favorita! Nechajte sa uniesť jeho fotoaparátom so štyrmi objektívmi, ktorý dokáže vykúzliť profesionálne fotografie. Kombinuje v sebe totiž 64 MPx primárnu kameru, 8 MPx ultraširokú šošovku pre skvelé zachytenie priestoru, 5 MPx makro kameru hľadiacu aj tie najmenšie detaily a 2 MPx hĺbkový senzor pre realistickejšie zábery. Jeho batéria vás naviac podrží aj dva dni celkom bez potreby nabíjania.