CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na Xiaomi Redmi Note 9 Pro podľa vašich predstáv

V etuo.sk chceme podporovať vašu fantáziu a tvorivosť. Práve preto sme začali s výrobou krytov, ktoré si zamilujete – tých z vašej vlastnej dielne. Jedná sa o veľmi osobnú záležitosť, ktorá vás bude tešiť, motivovať alebo poslúži ako skvelý darček pre vašich najbližších. Veď čo praktickejšie a osobnejšie by ste mohli venovať, ako práve obal na telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro s roztomilými fotografiami alebo obľúbenými motívmi? Ich príprava pomocou online aplikácie na našich stránkach je veľmi jednoduchá a intuitívna. Stačí len kliknúť na typ krytu, ktorý vám bude najviac vyhovovať a začať tvoriť.

Vytvorte si kryt vašich snov

V našej kreatívnej dielni si môžete na telefón pripraviť takmer čokoľvek. Vložte si naň fotografiu svojho domáceho miláčika, obľúbeného herca alebo milovanej polovičky. To všetko môžete doplniť aj príjemnými farbami a textami podľa vášho výberu. Neviete, čo by sa na váš telefón najviac hodilo, aby to vyzeralo naozaj dobre? To vôbec nevadí! Nechajte sa inšpirovať našimi influencermi na Instagrame. Ponúknu vám svoje nápady na realizáciu, z ktorých budete nadšení! Vaše motívy začneme spracovávať už na druhý deň od odoslania objednávky. Tlačíme ich na kvalitný podklad odolný voči ošúchaniu farieb, takže obal vám vydrží v skvelej kondícii aj niekoľko rokov.

Rýchly a bezpečný Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Telefón plný najnovších funkcií a s moderným dizajnom, to je Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Získajte s ním skvelú výdrž 5 020 mAh batérie, ktorá vám umožní využívať telefón bez potreby nabíjania pri intenzívnej hre 14 hodín, pri bežnej prevádzke až celé tri dni. Naviac z 0 na 50 % ho bez problémov nabijete za menej ako 30 minút! Jeho skvelá Splash-proof technológia smartfón naviac ochráni pred obliatím vodou či náhodnému dažďu. Zamilujete si aj jeho 48 MPx fotoaparát či nádherné farebné odtiene.