Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 9

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyrobte si obal na svoj Xiaomi Redmi Note 9 sami

Je čas odlíšiť sa od davu a vytvoriť si obal na telefón, ktorý nemá nikto iný na svete. Procesu sa nemusíte báť, je veľmi rýchly a jednoduchý bez nutnosti čokoľvek sťahovať a zaberať tak cenný úložný priestor vo vašom telefóne. V našej online kreatívnej dielni si vyberiete svoju fotografiu a skúsite, ako pasuje na váš vybraný obal na telefón Xiaomi Redmi Note 9. Doplniť k nej môžete rôzne motívy z našej galérie, nápisy alebo farebné efekty. Máte hotovo? Skvelé, potom už len stačí vysnený obal odoslať a my na jeho výrobe začneme pracovať hneď na ďalší pracovný deň.

Kvalitné obaly s originálnou potlačou

Obaly s vlastnými motívmi sú síce naozaj pútavé a zaujímavé, ale je tiež dôležité, aby spĺňali vysoké štandardy kvality. Práve preto vašu grafiku pripravujeme na biely podklad, na ktorom sa farby fotografie najlepšie vynímajú. Kryty sú vyrobené z moderných TPU materiálov odolných nielen voči vlhkosti a nečistotám, ale tiež nárazom či pôsobeniu ostrých predmetov. Všetky vybrané puzdrá presne sadnú na váš Xiaomi Redmi Note 9 čo sa týka precíznych výrezov aj veľkosti a intenzity úchytu. Aj keď sa vám obal zašpiní, nemusíte sa strachovať. Jednoducho ho umyte vlhkou handričkou a bude opäť ako nový. Vďaka kvalitnej tlači sa farby zachovajú aj pri extrémnejších podmienkach nepoškodené aj niekoľko rokov.

Keď telefón, tak Xiaomi Redmi Note 9

S novým Xiaomi Redmi Note 9 bude váš svet jasnejší a zábavnejší než kedykoľvek predtým. Hrajte na ňom hry bez zastavovania a obmedzení vďaka ešte silnejšiemu octa-core procesoru, foťte ako fotograf so štvoritým 48 MP fotoaparátom a skenujte dokumenty ako naozajstný profesionál aj bez potreby sťahovať nové aplikácie. Vďaka výkonnej 5 020 mAh batérií to váš Redmi Note 9 zvládne aj na jedno nabitie, a to naviac v krásnom prevedení a modernom dizajne.