Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 8T

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte iní s vlastnou potlačou na obaly

Odlíšte sa od ostatných a radujte sa zo svojej výnimočnosti aj vďaka krytom na telefón, ktoré si môžete navrhnúť úplne sami. Naše kryty zodpovedajú všetkým štandardom a tak vám okrem 100% doplnenia vášho štýlu prinesú eleganciu, nadhľad, humor a taktiež tému k rozhovoru, teda samozrejme za predpokladu, že ich navrhnete tak, aby boli zaujímavé aj pre ľudí naokolo. Naviac poskytnú kvalitnú ochranu pri pádoch, vlhkosti aj pôsobeniu špiny či ostrých predmetov. Váš telefón tak ostane ako nový po celé mesiace a roky. Tak, akoby ste si ho práve kúpili.

Ako si vytvoriť vlastnú potlač na obaly?

Tvorba vlastnej potlače je pritom naozaj jednoduchá. Zvládnete ju za pár minút v našom online editore. V prvom kroku by ste sa mali rozhodnúť, aký obal bude pre vás ten najvhodnejší. Je to skôr silikónový obal FLEXmat Case, ktorý tesne obopne váš telefón a dodá mu elegantnú ochranu alebo siahnete po knižkovom obale Wallet Book, ktorý ochráni váš mobil zo všetkých strán vďaka jeho vyklápaciemu krídlu? Obidva tipy krytov sú špeciálne predpripravené tak, aby na nich vaša grafika čo najlepšie vynikala. Tlačíme ju totiž na biely podklad a kvalitný materiál, ktorý nielen dopĺňa celkový dojem telefónu a váš image v spoločnosti, ale hlavne si zachováva svoje pigmenty a tak sa vám grafika len tak ľahko nezoderie.

Xiaomi Redmi Note 8T vás ohúri

Atraktívny design a moderné spracovanie, to a omnoho viac ponúka telefón Xiaomi Redmi Note 8T. Výrazným prvkom je u neho hlavne 6,3-palcový displej s pomerom strán 19,5:9 a Full HD+ rozlíšením 1080 x 2340 bodov s výrezom pre 13 MPx prednú kameru. Štyri zadné objektívy, hlavný s rozlíšením 48 MPx, vám pripravia pekné zábery a dobré videá. Niektoré typy tohto modelu majú až 6 GB RAM a taktiež 4 000 mAh batériu s rýchlym 18 W nabíjaním, ktorá naozaj dlho vydrží.