CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odlíšte sa originálnym puzdrom s vlastnou potlačou

V dnešnej dobe je populárna jedinečnosť, personalizácia a výnimočnosť. Prečo teda tento trend neaplikovať aj na predmet, ktorý nosíte neustále pri sebe – váš mobilný telefón? Výroba prototypu telefónu asi nie je dostupnou možnosťou, preto by ste sa mali zamerať skôr na obaly na telefóny. Tie si v našom internetovom obchode môžete vytvoriť jednoducho, rýchlo a hlavne podľa svojich predstáv.

Jedinečné obaly na Xiaomi Redmi Note 9 Pro

K výrobe výnimočnej grafiky na váš obal na telefón pritom nebudete potrebovať ani sťahovanie aplikácií ani prihlasovanie sa do konta. Jednoducho si vyberte druh obalu, kliknite si na náš online editor a tvorte. Vyberte si svoju fotografiu v tlačovej kvalite alebo akýkoľvek iný obrázok, ktorý máte radi a najradšej by ste sa naň dívali celé dni. Potom si ho upravte, pridajte populárne motívy z našej ponuky, pekné farby a textové citáty alebo slová vašej obľúbenej piesne. Vašu grafiku natlačíme na kvalitný materiál, ktorý sa neodiera a je veľmi ľahko umývateľný. Vás telefón naviac ochráni pred nárazmi aj škrabancami a dodá vám nenahraditeľný štýl.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro: Telefón, ktorý by ste nemali prehliadať

Profesionál za skvelú cenu, aj to je Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Jeho hlavnou výhodou je určite batéria s naozaj veľkou kapacitou až 4 500 mAh, ktorá vám pri bežnom používaní vydrží až 2,5 dňa. Na 100 % potom batériu nabijete asi za 1,5 hodiny vďaka výkonnej rýchlonabíjačke pribalenej priamo v originálnom balení smartfónu. Aj keď tento smartfón nemá AMOLED displej, nahradí ho IPS LCD obrazovka s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Displej pokrýva viac, ako 91 % prednej steny telefónu a tak je pre vás pripravený naozaj moderný zážitok z používania. Hlavne hranie hier bude pre vás na tomto telefóne obrovskou zábavou aj vďaka režimu Game Turbo, ktorý sústreďuje všetok výkon práve na danú hru.