CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 8

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si vlastný obal na mobil Xiaomi Redmi Note 8

Odlíšte váš telefón od stoviek ďalších kúskov Xiaomi Redmi Note 8. Aby pohľad na váš telefón nebol fádny, ozvláštnite ho osobitým puzdrom, krytom alebo obalom, ktorý bude neopozeraný a netradičný. Stavte na kryty na Redmi Note 8 s vlastnou potlačou, ktoré patria k horúcim trendom. Pokojne ich môžete nechať vyrobiť ako vianočný darček pre vašich blízkych alebo priateľov, ktorým chcete ukázať, ako veľmi vám na nich záleží. Kryt s vlastnou potlačou nielen ochráni váš telefón pred ryhami a škrabancami, tiež je dokonalým zrkadlom vášho štýlu.

Akú potlač pre vlastný kryt zvoliť?

Ukážte váš imidž a názor na život. Obal s vlastným motívom bude odteraz jasným doplnkom vášho každodenného štýlu. Použite ako potlač vašu zaujímavú grafiku, ozdobte Redmi Note 8 obľúbenou momentkou z dovolenky alebo iným obrázkom, ktorý perfektne vyjadrí váš život. Vyberte si z galérie vo vašom mobile fotografiu, ktorá je vášmu srdcu najmilšia a presne vystihuje a vašu osobnosť, vaše názory a váš štýl. Kryty s vlastným motívom dokážu veľa prezradiť o vašej osobnosti – premyslite si, čo o sebe dáte ostatným vedieť. Neviete, čo použiť ako inšpiráciu? Pozrite si desiatky vydarených návrhov na našom instagramovom profile. 

Knižkové alebo silikónové puzdro pre váš Redmi Note 8?

Máte vybratý obrázok alebo želanú fotografiu? Teraz je na rade zvoliť, či chcete knižkové alebo silikónové puzdro. Ak ste sa rozhodli pre silikónový kryt na Xiaomi Redmi Note 8, ktorý chráni zadnú časť telefónu, vyberte si pre svoj vlastný návrh fotografiu na výšku. Knižkové puzdro si zas žiada obrázok na šírku. Neviete sa rozhodnúť? Nechajte si vytvoriť niekoľko vlastných puzdier, ktoré budete môcť striedať podľa nálady, príležitosti alebo ročného obdobia. Fantázii sa medze nekladú – ak vám to váš životný štýl dovoľuje, odviažte sa a ukážte všetkým svoju kreatívnu stránku. Váš telefón môže byť zároveň aj štýlovým doplnkom každého outfitu!