CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdro na váš telefón s vlastnými originálnymi motívmi

Aj vy ste jedným z tých, ktorí nemajú radi poškodené telefóny a najradšej by ten svoj udržali bez jediného škrabanca po celý čas používania? Potom je rozumné myslieť na kvalitné ochranné doplnky, ktoré vám môžu ušetriť mnoho stresu, odrenín a väčších či menších škrabancov. Ak však naviac máte chuť vlastniť celkom originálny personalizovaný obal, ste u nás na správnom mieste - vďaka nášmu jednoduchému grafickému editoru si vytvoríte model, po ktorom ste možno vždy len tajne túžili. Aj keď ste počítačový začiatočník. 

Obaľte svoj telefón do jedinečnosti

V našom elektronickom obchode si môžete vybrať motív zo širokej ponuky, ktorú sme si pre vás pripravili. Stavte napríklad na vintage vzory, pestré farby či prírodné obrázky. Alebo si na svoj telefón dajte fotografiu, ktorú milujete a chcete ju mať neustále pri sebe. Možností je neúrekom. Jedinou našou podmienkou je, aby vaša grafika mala veľkosť minimálne 640x480 pixelov. Vašu grafiku vytlačíme na akýkoľvek typ krytu podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje. Tlačí sa na zadnú stranu krytu a na biely podklad tak, aby boli vaše motívy čo najlepšie viditeľné. Boky krytov pritom zostávajú transparentné.

Elegancia zvaná Redmi Note 7 Pro je tu pre vás

Telefón Xiaomi Redmi Note 7 Pro je určený všetkým, ktorí u telefónov milujú jednoduchosť, kvalitu a softvérovú vybavenosť. V súčasnosti je určite jedným z najsilnejších konkurentov vo svojom cenovom segmente a ľahko sa môže postaviť aj modelom Honor 10 Lite či Realme3 Pro. Bezrámčekový displej, moderný vzhľad, sklo a jednoduché línie. Možno práve aj vďaka týmto prvkom si telefón Xiaomi Redmi Note 7 Pro obľúbite. Je to jednoducho profesionál presne tak, ako to hovorí aj jeho názov. Renomovaný a odskúšaný výrobca totiž smartfónu pridal presne to, po čom zákazníci túžia – atraktívny design, rozumnú cenu, plynulý výkon, 48 MPx fotoaparát a dvojdňovú výdrž baterky k tomu.