Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 5

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Xiaomi Redmi Note 5 podľa svojho

Niekedy jednoducho chcete mať svojich priateľov či rodinu na očiach. Každý deň. A čo najčastejšie. Tak v tom vám môžeme pomôcť. Dajte si ich fotografiu na miesto, kde ju cez deň často uvidíte a kde si ju budete môcť vychutnať omnoho intenzívnejšie, ako doma v rámčeku či v rodinnom fotoalbume. Vytvorte si kryt na váš telefón Xiaomi Redmi Note 5 s vašimi najobľúbenejšími fotografiami a pozerajte sa na nich vždy, keď máte po ruke svoj telefón – teda takmer stále. Kryty na telefón s vlastnými motívmi si u nás chcelo vytvárať toľko zákazníkov, až sme im túto možnosť poskytli a vzápätí sa u nás stali hitom. Nejde totižto len o hocijaké obaly. Ide o kvalitné osobné puzdrá, ktoré majú svoj príbeh a osobitý šarm.

Puzdra s grafickou pre Xiaomi Redmi Note 5

Ukážte teda aj vy svoju individualitu krásnym krytom na telefón podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete z dvoch druhov krytu. Tým prvým je ľahký a elegantný FLEXmat Case s transparentnými okrajmi a bielym pozadím v zadnej časti telefónu. Toto biele pozadie môžete brať ako svoje „maliarske plátno“, ktoré dotvoríte podľa vlastných predstáv. Druhou možnosťou je knižkový obal Wallet Book. Ten ochráni telefón z prednej aj zadnej strany a naviac si do jeho tajných vreciek môžete vkladať bankovky či platobné karty. Potom si už len vyberiete vlastné fotografie, ktoré chcete mať na telefóne a môžete ich doplniť aj o obrázky z našej galérie.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Xiaomi Redmi Note 5

Obaly na telefóny sú už dnes samozrejmosťou. Ak ste sa rozhodli pre Xiaomi Redmi Note 5, mali by ste na obal rozhodne myslieť. Tento telefón je veľmi rozumnou voľbou, pokiaľ hľadáte zariadenie za prijateľnú cenu so slušnou výdržou batérie, bezdrôtovým napájaním a kvalitným fotoaparátom. Jeho rozšírený, šesťpalcový displej vám poskytne množstvo zábavy a dobrý zážitok z používania.