Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Note 4

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odlíšte váš mobil Xiaomi Redmi Note 4

Vytvoriť vlastný obal dokáže naozaj každý, počuli ste už o mimoriadne obľúbených obaloch s vlastnou potlačou? Obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 4 si môžete nechať potlačiť vaším vlastným grafickým návrhom, prípadne vytvoriť kryty s fotografiou. Ako? Je to maximálne jednoduché! Na stránkach Etuo.sk vstúpite do kreatívnej dielne a pomocou jednoduchého nástroja si dokážete vytvoriť kryty s vlastným motívom. Nič nie je zakázané, kreativite sa medze nekladú. Stačí si vybrať obľúbenú fotografiu či obrázok, a kryt s vlastnou potlačou je o niekoľko dní u vás! Puzdrá na mobil Xiaomi Redmi Note 4 si môžete vybrať z dvoch typov – silikónových obalov alebo knižkových puzdier. Oba varianty sú maximálne odolné a spoľahlivé, podobne ako všetky kúsky z našej ponuky. Kryty na mobil Xiaomi nájdete v našom internetovom obchode v mnohých prevedeniach, ak však túžite po niečom, čo nebude mať nik iný, len vy, stavte na kryty s vlastným motívom!

Odolné puzdrá a kryty predĺžia vášmu Xiaomi Redmi Note 4 životnosť

Kde sú tie časy, keď vám mohol mobilný telefón spadnúť na zem a nič sa mu nestalo, však? Dnes je doba iná, a ak vám náhodou smartfón spadne, môže byť zrazu nepoužiteľný. Existuje však niečo, čo váš Xiaomi Redmi Note 4 udrží v bezpečí. Puzdro na mobil je neviditeľným ochrancom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. V prípade silikónových puzdier chránite len zadnú stranu svojho telefónu a v prípade knižkových obalov aj citlivý displej. Záleží na vás, čomu dáte prednosť a čo sa vám viac páči. Kým kryt vás vyjde na pár desiatok eur, nové telefóny sú pomerne drahou záležitosťou. Vybavte ten svoj spoľahlivou ochranou z našej ponuky, puzdrá na mobil sú tým pravým orechovým.

Xiaomi expanduje a dobýva svet

Čínska značka Xiaomi predáva inteligentné mobilné telefóny, športové kamery a chytré hodinky, inšpiruje sa najmä spoločnosťou Apple. Vedeli ste, že svoje produkty nevyrába, ale stavila na kvalitných dodávateľov chytrých telefónov? Namiesto výroby rieši marketing a predajné stratégie.