Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi K30S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fantastický obal s vašim vlastným motívom

Obaly s vlastnou fotografiou sú dnes naozaj trendy. Mohli ste si to všimnúť v časopisoch, na sociálnych sieťach aj vo svojom okolí. Nechajte sa touto novou módnou vlnou zmietnuť aj vy a pripravte si obal, ktorému neodolá žiadne zvedavé oko! Na svojom kryte na Xiaomi Redmi K30S môžete nosiť absolútne čokoľvek! Páči sa vám vaša umelecká fotografia zo svadby alebo z minulých Vianoc? Pripravte si ju ako hlavný motív vášho krytu! Predstavujete si svoje puzdro na mobil skôr ako motivačnú nástenku, na ktorú si vyobrazíte všetky svoje vysnívané ciele a budete si ich denne pripomínať? Len do toho! Že vlastne vôbec neviete nájsť inšpiráciu? Prezrite si náš účet na Instagrame, kde naši influenceri vymýšľajú krásne obaly pre seba aj pre svojich blízkych. Tvorba obalov je u nás skutočne jednoduchá a prípravu zvládnete v rádoch desiatok minút bez potreby sťahovania akýchkoľvek aplikácií! 

Ako si vytvoriť kryt s vlastnou fotografiou

V prvom kroku si vyberte typ obalu na váš Xiaomi Redmi K30S. Či už to bude knižkový kryt, silikónové puzdro alebo plastikový obal, kliknite si na vybraný model a náš web vás automaticky presmeruje do online kreatívneho editora, kde si môžete nahrať svoju vybranú fotografiu a pohrať sa s dizajnom svojho obalu.   

Xiaomi Redmi K30S v hlavnej úlohe

S telefónom Xiaomi Redmi K30S sa môžete tešiť hneď na niekoľko dokonalých prvkov. Jedným z nich je prepracovaný 6,67-palcový Full HD+ displej s frekvenciou obnovovania obrazu 144 Hz a výrezom pre 20 MPx selfie kameru ako aj na batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám bez potreby nabíjania vydrží pokojne aj niekoľko dní. Doplňte si k tomu naviac príjemne moderný oblý dizajn a ochranné sklo Gorilla Glass 5, ktoré váš displej ochráni pred poškodením, a dostávate skvelého spoločníka za rozumnú cenu na každý deň.