Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi K30 Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si unikátny kryt pre váš Xiaomi Redmi K30 Pro

Smartfóny značky Xiaomi patria k mimoriadne obľúbeným, preto aj počet ich používateľov neustále stúpa. Ak sa teda nechcete stratiť v mori rovnakých telefónov, porozmýšľajte nad tým, ako sa od ostatných jednoducho a pritom štýlovo odlíšiť. V podstate nejde o nič iné, ako o obal, ktorý mobil účinne ochráni. Tento obal na telefón má však oproti bežne dostupným puzdrám a krytom jednu veľkú výhodu. Motív, ktorý sa na ňom nachádza, si navrhujete vy sami, preto je medzi ostatnými naozaj neprehliadnuteľný. Zhmotnite svoje predstavy o jedinečnom puzdre – dokážete to úplne poľahky vďaka službe, ktorú vám ponúkame.

Vytvoriť si vlastný kryt na mobil je úžasne jednoduché

Presvedčili sme vás, ale neviete ako na to? Žiadne strachy, pomôžeme vám. Na začiatok sa rozhodnite, aký typ obalu by ste si chceli vybrať. V ponuke nášho internetového obchodu Etuo.sk nájdete populárne silikónové i bezpečné knižkové puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia každý citlivý dotykový displej. Potom si už len vyberte niektorú zo svojich obľúbených fotografií vo vysokom rozlíšení alebo obrázok, ktorý sa vám páči, pridajte text (samozrejme, nemusíte, ak nechcete) a pošlite váš návrh do výroby. Pri tvorbe svojho vlastného motívu môžete s obrázkom hýbať, meniť jeho veľkosť a otáčať ho podľa svojich predstáv, až kým s výsledkom nebudete úplne spokojní.

Kryty s fotografiou sú originálnym darčekom

Staviť na kvalitný kryt na mobil s vlastnou potlačou sa naozaj oplatí. Ide nielen o úžasný módny doplnok, ale aj o jedinečný darček pre všetkých, na ktorých vám záleží. Vy sami si totiž určíte, čo na danom smartfóne budete mať. Stávate sa tak tvorcom unikátneho doplnku, ktorý nebude mať obdobu. Navyše, ak sa vám obal jedného dňa prestane páčiť, poľahky si vykúzlite ďalšie puzdrá na telefón. S vlastným krytom na mobil bude vaše zariadenie v bezpečí pred pádmi a pritom bude vyzerať jednoducho dokonale.