Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi K30

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt na mobil, aký sa vám páči

Uspokojiť sa s tým, čo majú všetci, rozhodne nie je pre každého. Mnohí totiž túžia zaujať a zdôrazniť svoju individualitu prostredníctvom štýlu svojho obliekania, nápadného účesu, či doplnkov, ktoré používajú v bežnom živote. Nemusíte pritom snívať o extrémoch. Úplne postačí, ak sa rozhodnete reprezentovať svoje názory či predstavy napríklad svojím originálnym puzdrom na mobil. Ten totiž nosíte všade so sebou a možno si ani neuvedomujete, koľko ľudí denne ho má na očiach. Oslovte ich fantastickým dizajnom, ktorý ste vytvorili vo vlastnej réžii, alebo ich inšpirujte napísaným citátom, ktorý pre vás a váš život veľa znamená. Kreativite sa medze nekladú, preto sú úplne na mieste aj humorné obrázky alebo abstraktné motívy.

Výnimočné kryty pre výnimočných ľudí

Možno to znie zložito, ale samotná realizácia navrhovania motívu na obal na mobil trvá veľmi krátko. Navyše ide o pomerne jednoduché, intuitívne vyskladanie vlastnej predstavy toho, čo chcete na svojom obale na smartfón mať. Zvoliť si môžete všetko, od fotografie, obrázka, grafiky, typu a veľkosti písma, až po vrstvenie a farbu pozadia. Hotový motív si prispôsobíte na veľkosť a rozmery vybraného krytu na mobil. Následne nám pošlete svoj návrh a my vám ho pretavíme do reality. Nami vyrábané kryty s vlastným motívom sú charakteristické veľmi odolnou potlačou, ktorá nevybledne, ani sa nevyšúcha. Bude vám tak robiť radosť ešte pomerne dlhý čas.

Xiaomi Redmi K30 si zaslúži unikátny obal

To, že ste sa rozhodli pre model Xiaomi Redmi K30, veľa vypovedá o vašom dobrom vkuse. Keďže by však každý telefón mal byť chránený obalom, odporúčame venovať jeho výberu rovnako veľkú pozornosť, ako ste venovali výberu telefónu. Chcete sa vyhnúť obalom, aké majú všetci okolo vás? V tom prípade zabudnite na komerčne vyrábané puzdrá a kryty a navrhnite si jedinečný obal, ktorý bude do bodky spĺňať všetky vaše predstavy.