Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi Go

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na váš Xiaomi Redmi Go

Väčšina z nás sa chce v dnešnej dobe odlíšiť, vynikať z davu, spraviť si vlastný názor. Chceme mať osobitý štýl, ktorý vkusne podčiarkuje nielen naše oblečenie a výzor, ale hlavne doplnky. Ak to cítite rovnako, začnite od svojho telefónu! Váš Redmi Go si to predsa zaslúži.

Kryty s vašou vlastnou potlačou: Xiaomi Redmi Go

Ponúkame vám preto možnosť vytvoriť si na svoj telefón obal podľa vlastnej fantázie. Upravovať ho budete v našom online editore a vyberať si môžete z viac ako 500 rôznych motívov, farieb, vzorov a textov. Ako inšpirácia vám môžu poslúžiť už existujúce typy obalov. Alebo si na svoj telefón môžete dať vytlačiť fotografiu seba a svojej rodiny na výlete či obľúbenej kapely alebo pridať inšpiratívny citát či nascanovanú kresbu svojich ratolestí. Jediné obmedzenie je minimálna veľkosť grafiky 640x480 pixelov. Nech už si vyberiete knižkový, silikónový, flipový alebo peňaženkový kryt, vždy si môžete byť istí jeho odolnosťou voči pádom, vlhkosti, nečistotám či prachu, 100% zapasovaním na váš Xiaomi Redmi Go a vysokou kvalitnou použitých materiálov. Kryt s vlastnou potlačou sa perfektne hodí aj ako originálny darček svojim milovaným alebo kamarátom na Vianoce, narodeniny alebo len preto, že sú.

Robte viac a buďte efektívnejší so smartfónom Xiaomi Redmi Go

Xiaomi Redmi Go pôsobí drahšie a vyspelejšie, ako napovedá jeho cenovka. Prináša skvelý displej, jednoduché používateľské rozhranie a slušný výkon. Je navrhnutý v modernom atraktívnom desinge a vďaka svojej farebnosti je vhodný hlavne pre mladšie vekové kategórie. Oceníte však iste aj dobrú výdrž batérie 3000 mHa, s ktorou telefón vydrží až 12 hodín hovoru, 78 hodín prehrávania hudby a 5 hodín prehrávania videa.. Ďalej u tohto modelu nájdete aj vyhradený slot pre microSD, funkciu Dual SIM, žiarivý displej alebo užívateľsky prijateľné intuitívne rozhranie, ktoré dovoľuje jednoduché ovládanie. Smartfón Xiaomi Redmi Go je dôkazom toho, že aj za nízku cenu je možné zaobstarať si telefón bez väčších ústupkov.