Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 9T

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty na Xiaomi Redmi 9T s vlastným motívom

Priali by ste si vlastniť aj vy ten najoriginálnejší obal na svete, ktorý nemá nikto iný? Potom sa spoľahnite len na seba a vlastnú fantáziu a navrhnite si svoj vlastný motív celkom sami. A ak ho doplníte o svoju fotografiu, pôjde o celkom unikátny predmet, ktorý si môžete každý deň nosiť na svojom Xiaomi REdmi 9T. Stačí si zvoliť svoju obľúbenú fotografiu, nahrať ju do nášho online kreatívneho editora a trochu sa pohrať s jej úpravou a umiestnením. Potom môžete doplniť texty, ďalšie motívy či obrázky a obal máte pripravený na tlač v našej výrobni. Všetky vaše motívy tlačíme na kvalitné biele podklady tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby a zároveň aby vám vydržali nepoškodené čo najdlhší čas.  

Obaly s fotkou ako zábava i originálne darčeky

Musíme vás však dopredu upozorniť, že tvorba vlastného motívu vás bude baviť natoľko, že sa s jedným krytom s vlastnou fotografiou neuspokojíte. A to je celkom v poriadku! Vyrobte si hneď niekoľko krytov, ktoré môžete striedať, alebo ich vyrábajte ako originálne a zároveň osobné darčeky pre svojich blízkych. Na Vianoce, narodeniny, Valentína alebo len tak z lásky. Jedná sa o ten najoriginálnejší dar, ktorý zaručene nezostane len tak sedieť na polici! 

Vyberte si skvelý a moderný Xiaomi Redmi 9T

Mobil Xiaomi Redmi 9T je ako stvorený pre každého, kto má rád pokrokové technológie, ale zároveň nechce za svoje zariadenia zaplatiť celou mesačnou výplatou. Tento model vám ponúka dlhú výdrž vďaka batérii s kapacitou až 6 000 mAh, krásny 6,53 - palcový displej v FHD+ rozlíšení s kvapkovitým výrezom pre 8 MPx selfie kamerku a dizajn odolný voči ošplechnutiu či mastným odtlačkom prstov. Pridajte si k tomu ešte výkonný štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx či duálny audiosystém a získate svoj vysnívaný telefón.