CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 9A

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastnou fotografiou na Xiaomi Redmi 9A

Otázka, podľa ktorej sa riadime pri skvalitňovaní našich služieb a premýšľaní o novinkách v našom e-shope, znie pre našich zákazníkov takto: Ako by mal podľa vás vyzerať originálny obal na mobil? Mnohí z nich nám odpovedajú, že by ho zdobila fotografia ich detí, priateľov, partnera alebo rodiny. Niektorí by na ňom mali radi vysnívanú dovolenkovú destináciu alebo fotografiu svojho nalešteného tátoša. Koľko ľudí, toľko chutí. A práve preto u nás vašej fantázii medze nekladieme a výber vášho obalu nechávame len a len na vás. Vytvorili sme preto pre vás veľmi jednoduchú a intuitívnu aplikáciu, v ktorej si môžete svoj obal vytvoriť celkom sami podľa svojich predstáv a túžob. Dajte si naň čo vás len napadne. Hlavne aby ste s ním boli maximálne spokojní.

Štýlové kryty v prvotriednej kvalite

Aj keď nám ide pri obaloch na Xiaomi Redmi 9A v prvom rade o štýl, nezabúdame samozrejme ani na kvalitu výrobkov. Každý obal na váš telefón Redmi 9A perfektne sadne výrezmi aj rozmermi. Puzdrá sú vyrobené prevažne z TPU materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickým poškodeniam, vlhkosti, nečistotám aj mastnote. Váš telefón s nimi bude jednoducho v bezpečí. Naviac vaše motívy vytlačíme na biely podklad, takže farby na ňom krásne vyniknú a vydržia po dlhé mesiace a roky. Aj pokiaľ svoj obal častejšie čistíte vlhkou handričkou alebo dezinfekčným gélom.

Šikovný Xiaomi Redmi 9A pre každého

Hľadáte výkonný telefón s modernými funkciami za rozumnú cenu? Potom stavte na Redmi 9A z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi. Ponúka vám krásny 6,53-palcový displej s HD+ rozlíšením a certifikovanou ochranou očí pred nadbytočným modrým svetlom, funkciu rozpoznávania tváre ale aj prepracovaný dizajn v niekoľkých štýlových farbách. Výhodou je aj jeho batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá bez potreby nabíjania vydrží napríklad 168 hodín počúvania muziky alebo 19 hodín sledovania videí.