CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 9

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte kreatívni s obalmi na Xiaomi Redmi 9

Kreativita je korením života. Práve preto ju nechceme odopierať ani vám, našim zákazníkom a pripravili sme si pre vás možnosť byť kreatívni aj pri tvorbe svojho vlastného obalu na Xiaomi Redmi 9. Navrhnite si svoj vlastný dizajn s vašou obľúbenou fotografiou, textom či motívom z našej galérie. Je to jednoduché a veľmi zábavné. Dovoľte si byť výnimočný a vlastniť niečo, čo nemá nikto iný na svete. Originalita sa dnes naozaj nosí - noste ju teda na svojom Xiaomi Redmi 9 aj vy!

Ako vytvoriť obal s vlastným motívom

Vytvoriť si obal na telefón s vlastnou fotografiou je v etuo.sk veľmi jednoduché a zvládnete to za pár minút. V prvom rade si musíte vybrať typ obalu, ktorý sa vám bude najviac hodiť a kliknúť naň. Naše webové stránky vás automaticky presmerujú do kreatívnej dielne, kde začnete s naozajstnou tvorbou. Nahrajte svoju fotografiu a upravte ju podľa svojej fantázie. Doplniť môžete rôzne farby, motívy alebo texty podľa svojho uváženia. Ak ste hotoví, svoj dizajn si starostlivo skontrolujte. Budeme ho tlačiť na biely podklad a ak by ste niektorú časť vynechali, automaticky ostane biela. Váš dizajn začneme spracovávať hneď na nasledujúci pracovný deň, aby ste svoj vytúžený obal mohli mať doma čo najskôr. 

Vyberte si svoj Xiaomi Redmi 9 

Smartfón Redmi 9 od prevereného výrobcu Xiaomi si rozhodne zaslúži vašu pozornosť. Ide totiž o moderné zariadenie prinášajúce 6,53-palcový Full HD+ displej či Helio G80 procesor. Jeho veľkou výhodou je aj batéria s kapacitou až 5 020 mAh, ktorá vám umožní telefonovať bez potreby nabíjania až 31 hodín a pokiaľ potrebujete používať GPS na dlhé cesty, pripravte sa na nepretržitú výdrž až 19 hodín. Tento telefón má naviac veľmi pôsobivý dizajn v modernom štýle, výkonný fotoaparát a množstvo ďalších funkcií.